Seviye Tespit Sınavı

İngilizce Eğitiminde Başarı Garantisi

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

Sağlıklı eğitim, İngilizce seviyenize en uygun sınıflarda mümkündür. English Time öğrencileri detaylı bir seviye tespit sınavı ardından kendilerine en uygun sınıflara yerleştirilirler.

English Time’da seviye tespit sınavları okulumuza ilk defa başvuran veya kayıtlı olup uzun süre ara veren öğrencilerin verimli bir eğitim almalarını ve seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmelerini sağlamak amacı ile yapılır.

Yeni öğrenci adaylarında öğrencinin okula kayıt olup olmadığına bakılmaksızın mevcut İngilizce bilgilerinin belirlenmesi amacı ile dilin ana yapısını oluşturan tüm öğelerin sorgulandığı geniş kapsamlı bir seviye tespit sınavı ücretsiz olarak uygulanmaktadır.

Genel İngilizce Eğitim Programlarına kayıt olan tüm öğrenciler seviye tespit sınavı sonucunda belirlenen seviyeleri doğrultusunda sınıflara yerleştirilirler. Sağlıklı olarak yapılan seviye tespit sınavları sınıfların homojen yapıya sahip olması ve verimliliği açısından çok önemlidir.

Seviye Tespit Sınavı 4 temel bölümden oluşmakta olup bu bölümler ve sınav süreleri aşağıdaki gibidir;

Dilbilgisi / Gramer (Grammar)

60 çoktan seçmeli sorudan oluşur, maksimum 50 dakika sürer

Vocabulary / Reading

50 çoktan seçmeli sorudan oluşur, maksimum 40 dakika sürer

Yazma (Writing)

Her kur için farklı konular içerir, maksimum 20 dakika sürer

Dinleme (Listening) & Konuşma (Speaking)

Yabancı eğitmen ile karşılıklı konuşarak yapılır, maksimum 10 dk sürer

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz