Başarı Garantisi

İngilizce Eğitiminde Başarı Garantisi

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

English Time Dil Okulu ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı merkezi ile İngilizce eğitimini başarı garantisi güvencesiyle kalıcı bir öğrenim sağlamak mümkündür. Öğrenci, belirlenen kur bitimi sınavında başarısız olması halinde ihtiyacı kadar ders saatini veya kurun tamamını ücretsiz bir şekilde talep etme hakkında sahiptir. Öğrenci ücretsiz eğitim hakkında 6 ay içinde kullanması gerekir.

Öğrencinin ücretsiz eğitim hakkını talep edebilmesi için bazı şartları sağlamış olması gerekmektedir. Başarının ve öğrenimin temel koşulu, öğrencinin sorumluluklarının bilincinde olmasıdır.

Başarı garantisinin sağlanması için; öğrencinin iyi niyet çerçevesinde öğrencinin ev ödevlerini ve sınavlarına vaktinde girmiş olması gerekmektedir. Dil öğreniminde süreklilik esastır. Öğrencinin ders devamsızlığının ‘u geçmemesi beklenir. Ödemelerin tahaaddüt edildiği tarihten 1 aydan fazla gecikmiş olmaması gerekmektedir.

Başarı garantisi öğrencinin kur sonunda başarısız olması durumunda belirli koşulları sağlaması şartıyla ihtiyacı kadar ders saatini ya da kurun tamamını hiçbir ek ücret ödemeden tekrar etmesi anlamına gelmektedir. Ücretsiz tekrar hakkı 6 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir.

Başarı Garantisinin Koşulları

  • Öğrencinin derslere devamsızlığının % 10 'u geçmemesi
  • Ev ödevlerinin tamamının yapılmış olması
  • Öğrencinin sınavlara vaktinde girmiş olması
  • Ödemelerin taahhüt edildiği tarihte yapılması (1 aydan fazla gecikmiş olmaması)
  • “İyi niyet kuralı”

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz