English Time Gaziosmanpaşa

Dünyada en çok konuşulan diller arasında yer alan İngilizce, bir dünya insanı olmak isteyen bireyler için öğrenilmesi zorunlu bilgiler arasında yer alır.

Bilgi Talep Formu
Loading

ADRES : Ali Galip Bey Cad. No:21 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

TELEFON : 0212 578 11 00

Englishtime Gaziosmanpaşa dil kursu ve fiyatları hakkında kurumumuzu ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Dili yaşayarak, deneyimleyerek ve eğlenerek öğretecek ortamları yaratan kursumuz, bu alanda başarılı sonuçlara ulaşılması için çalışmalarını sürdürür.

Sosyal Aktivitelerle Desteklenen Akademik Dil Eğitimi

Derslerde öğrenilen bilgilerin kullanımına yönelik sosyal aktivitelerle çeşitlendirilen içeriklerimiz, Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde sürdürülmektedir. Söz verdiğimiz ders saatinde tamamlanan eğitimlerimiz dönem için yapılan tarama sınavlarıyla desteklenmektedir. Konusunda uzman yerli ve ana dili İngilizce olan eğitim kadrosuyla fark yaratan Gaziosmanpaşa İngilizce kursu ile siz de hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Sosyal bir çevre edinmek ve kariyer planını eksiksiz olarak yerine getirmek isteyenler için yabancı dil eğitimi son derece önemlidir. Geniş ve zengin yardımcı malzemeler eşliğinde sürdürdüğümüz Englishtime Gaziosmanpaşa dil kursu derslerimiz, kişisel ihtiyaçlarınız dikkate alınarak planlanabilir. Farklı yaş gruplarına ve dil seviyesine ait olan bireyler, ihtiyaçlarına özel programlara yerleştirilirler. Eğitim kurumumuz kişilerin eğlenerek öğrenmesi ve yaptığı şeyi sevmesine katkı sağlar.

Seviyenize Uygun Ders Planı

Seviye tespit sınavının ardından planladığımız Gaziosmanpaşa İngilizce kursu ders programları ile yabancı dilinizi geliştirebilir veya mevcut bilgilerinizi daha kapsamlı bir şekilde kullanabilirsiniz. 10 ila 12 kişilik sınıflarda sürdürdüğümüz derslerimiz, etkili öğrenme teknikleriyle içerik açısından zenginleştirilmektedir. Kurumumuzu ziyaret ederek kayıt olmadan önce devam eden derslere misafir olarak katılabilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmeniz bizim için her şeyden önemlidir.

Sadece ülkemizde değiş tüm dünyada iş potansiyeli açısından önem teşkil eden bir dili başarılı bir şekilde öğrenmenize yardımcı oluruz. Konusunda uzman, formasyon sahibi ve deneyimli eğitim kadrosuyla sürdürdüğümüz derslerimiz, özgün materyaller ile çeşitlendirilir. Öğrenci odaklı olarak sürdürdüğümüz Englishtime Gaziosmanpaşa hizmetleri, teknolojik donanıma sahip olan sınıflarda işlenir. Dil bilgisi ve becerisi bireyin ötekileşmesinin önüne geçerken, içinde bulunduğumuz iletişim çağı da İngilizceyi iyi bir şekilde bilenlere sınırsız imkan sağlar. Alacağınız dil eğitimi sayesinde;

* Günlük iletişiminizi güçlendirebilir,

* Yabancı dil sınavlarına hazırlanabilir ve

* CV’nize yeni bir kişisel donanım ekleyebilirsiniz.

Farklı yaş ve meslek gruplarına özel olarak hazırladığımız Gaziosmanpaşa İngilizce kursu ders içeriklerimiz, ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanır. Kişisel taleplere özel olarak sürdürdüğümüz derslerimiz başarı odaklı olarak verilir. Günlük hayat, iş ve seyahat programları ve kariyer hedeflerine uygun olarak sürdürülen İngilizce dersleri, ana dili İngilizce olan eğitmenler eşliğinde pratiğe dayalı olarak sürdürülmektedir. Paranızı ve zamanınızı boşa harcamak istemiyorsanız sizi ekibimizle tanışmaya davet ediyoruz.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading