Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

www.funclubtime.com adresinden ulaşabileceğiniz English Time Fun Club web sitesinden düzenlenen sosyal faaliyet ile alakalı bilgi alabilir funclub@englishtime.com mail adresini kullanarak öneri ve taleplerinizi gönderebilirsiniz.

funclubnedir

FunClub, İngilizce anlamından da anlaşılacağı gibi eğlence ve kültür kulübüdür. Bir nevi Sosyal hayatın temsilciliğidir. Tek başına veya çeşitli bünyeler içerisinde kurularak faaliyet gösterir.

funclubfaaliyet

FunClub sosyal ve kültürel amaçlı bir kuruluş olduğu için aslında üyelerin birlikte yaptığı tüm sosyal ve kültürel içerikli faaliyetler FunClub’ın faaliyet alanlarına girer. Bunlar;

  • Çok amaçlı Gezi ve Tur Aktiviteleri (Kültürel-Sosyal-Teknik-Eğitim-Eğlence-Tur)
  • Eğitici ve Öğretici, Sosyal veya Kültürel aktivite programları
  • Eğlence Aktiviteleri (Parti,Özel Gece ve Toplantılar)
  • Sportif Aktiviteler (Yarışmalar,Turnuvalar)
  • Çok amaçlı Kamp Programları
  • Üyelerine indirimli alışveriş imkanı sağlama (Üye iş yerlerindeki indirimler)
  • Muhtelif kampanya programları
funclubamac

“İnsan Sosyal bir varlıktır.” FunClub’ın başlıca amacı insanları sosyal ve kültürel bir çatı altında toplamaktır. Bu çatı altında insanlara sosyal veya kültürel faaliyet hizmeti sunmakla birlikte insanlar arasındaki bilgi etkileşimini en üst düzeye çıkarma amacını taşımaktadır.

funclubislev

FunClub’ın şlevsel özelliği FunCARD bünyesinde toplanmıştır. Üyelere verilecek bu kart sayesinde üyeler, faaliyet alanlarında sayılan aktivitelere ücretli veya ücretsiz katılabilecek aynı zamanda bu kartı eğer arzu ederlerse kredi kartı şeklinde de kullanabileceklerdir. Diğer bir açıdan da FunCARD kurumlarımız arasında müşteri akışını sağlayacak bir köprü vazifesi görecektir.

funclubkapsam

Kurumlarımızdaki tüm öğrenci ve öğrenci adayları ile kurum çalışanları FuNCLuB’ın kapsamı içinde yer almaktadır.

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz