T.E.G. (Time Education Group) Neden Franchising Veriyor?

Yeni bir işletme kurmak veya kurulu bir işletmeyi gerek ulusal gerekse uluslararası sosyal, ekonomik, politik koşullar ve bu koşullarda meydana gelen değişimlere uyumlu kılarak başarıya eriştirmek ferdi yatırımcılar açısından çok güçtür.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading
time education group logo

Küçük işletmelerin bu güçlükleri çözmeleri, özellikle büyük işletmelerin sağladığı olanaklardan yararlanarak, daha kolay olmaktadır.

TIME EDUCATION GROUP toplumsal sorumluluk bilinci gereği, bünyesindeki kurumlarda verdiği kaliteli eğitimleri ve başarılı eğitim işletmeciliğini ulusal ve uluslararası alanlarda kaliteli markalar haline getirebilmek, eğitimdeki fırsat eşitliğine katkıda bulunabilmek ve hizmet verdiği pazarlarda büyüyerek dünyanın her köşesine ulaşmak için “Franchising” vermeye başlamış; bu nedenle bünyesinde Franchise Koordinatörlüğünü oluşturmuştur.

TIME EDUCATION GROUP ’un tercih ettiği franchise modeli sadece markalarının kullanımının değil, bir bütün olarak işletme sistemi içindeki tüm faaliyetleri içeren bir işbirliği modelidir.

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz