T.E.G. ( TIME EDUCATION GROUP ) KİMDİR?

Time Education Group, 1997 yılından itibaren eğitimin her alanında faaliyet gösteren ve her yaş grubundan öğrencilerin tüm eğitsel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler üreten, lider markaların bir araya gelerek oluşturduğu bir topluluktur.

 

Öğretmen merkezli yabancı dil eğitimlerinden, bilgisayar destekli yabancı dil ve meslek eğitimlerine, meslek kazandırma ve kariyer geliştirme eğitimlerinden, kurumsal ve kişisel gelişim eğitimlerine, yurtdışı eğitim danışmanlığından, 18 yaş altı gruba yönelik eğitim programlarına ve eğitim yayıncılığına kadar eğitim sektörünün her alanında kaliteli markaları ve alanlarında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Time Education Group bünyesinde;

English Time Dil Okulu ve Yurtdışı Danışmanlığı

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi

English Time Blended Learning System

Abroad Time Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

TEG Publications

Assist Time

Interlang

Gökdil

Turkish Time

Kariyer Time

Kids Time

Junior Time

Teenage Time

Interacademy

Eastern Languages Institute

Sirius Agency

Ajanstanbul Agency

Time Cafe

gibi markalar bulunmaktadır. Ayrıca;

Linguaphone

Speexx

Quartet

gibi markaların da Türkiye ve bölge temsilciliğini yapmaktadır.

Time Education Group bünyesindeki eğitim kurumları, temel etik değerlerini eğitim programlarına en iyi şekilde yansıtarak eğiticiliğin evrensel kurallarını yerine getirmektedirler. Bu yaklaşımları ile toplumun eğitim konusunda ilerlemesine ve kişisel gelişimlerini tamamlamalarına öncülük etmektedirler.

 

Time Education Group ve kardeş kurumları olan Kültür Dersaneleri, Fatih Dersaneleri, Kültür Sürücü Kursları, Doğa Okulları, Okyanus Koleji ve Kültür Yayıncılık gibi eğitim sektöründe lider markalar bünyesinde yaklaşık olarak 350.000’in üzerinde öğrenci eğitim almaktadır.

 

Time Education Group ve kardeş eğitim kurumları ile eğitim sektörünün dışında faaliyet gösteren Doğa Telekom, Doğa Gayrimenkul, KodA Yazılım, Doğa Nanoteknoloji, Doğa Enerji, Kültür İnşaat, Techlife Yazılım, Galaksi Ajans ve Sade Organik gibi aynı çatıyı paylaştığı kurumlar bünyesinde toplamda 12.500 ‘ün üzerinde çalışan bulunmaktadır.

 

Time Education Group toplumsal sorumluluk bilinci gereği, başarılarını, enerjisini, birikimini ve uyguladığı kaliteli eğitim işletmeciliğini gerek yurt içine gerekse yurtdışına bünyesindeki markaların yeni kurumlarını açarak yaymaktadır.

× WhatsApp