HEDEFLERİMİZ

TÜRKİYE’DE HEDEFİMİZ

Eğitim olanaklarının kısıtlılığı ve 46 milyon eğitim alan veya alması gereken genç bir nüfus göz önünde bulundurulduğunda, iş olanaklarının son derece sınırlı olduğu ülkemizde English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi’ne olan ihtiyaç bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Toplumların gelişmesini sağlayan en önemli sektörlerin başında yer alan eğitimde faaliyet alanlarına hakim, yılların deneyimine sahip, yurtdışı ve yurt içinde ödüller almış uzman markaların bir araya gelerek oluşturduğu English Time Yaşam Boyu Eğitim konseptiyle sektöre farklı bir bakış açısı gelmiştir.

 

ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ, bu farklılığını “81 il”e yayarak DOĞRU İŞ ORTAKLARI ile çalışma hedefindedir. İş ortaklarına sağlayacağı denenmiş, başarısı kanıtlamış eğitim sistemlerinin yanı sıra konumlanma , içerik , tanıtım , satış vb. ülkemiz ticari koşullarında bireysel mücadelenin zor olduğu noktalarda destek vermek için , dünyanın en yaygın satış yöntemi olan franchising sistemiyle ulaşmaya karar vermiştir.

YURTDIŞINDA HEDEFİMİZ

Dünya küçük bir köy ancak hala çok büyük bir pazar. Küçülen dünyada , büyüyen haberleşme ihtiyacı herkesin ortak ikinci bir dil bilmesini zorunlu kılıyor.İkinci bir dil bilenler hem iş dünyasındaki gelişmeleri yakından takip edebiliyor , hemde gelecekte farklı ülkelerde de çalışabilme şansını yakalayabiliyor . Onlar için dünya sadece kendi ülkelerinden ibaret değil !

 

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce dil eğitimi vererek katkıda bulunmaktadır.

 

English Time markasını dünyanın farklı ülkelerine yayarak oluşacak network sayesinde tüm dünyada faaliyet gösteren kaliteli bir dünya markası olmayı hedeflemekteyiz.

× WhatsApp