Hedeflerimiz

English Time ile İngilizce Konuş!
Öğrenme Garantisi ile Başarıya Ulaş...

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

Türkiye'de Hedefimiz

Eğitim olanaklarının kısıtlılığı ve 46 milyon eğitim alan veya alması gereken genç bir nüfus göz önünde bulundurulduğunda, iş olanaklarının son derece sınırlı olduğu ülkemizde English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi’ne olan ihtiyaç bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Toplumların gelişmesini sağlayan en önemli sektörlerin başında yer alan eğitimde faaliyet alanlarına hakim, yılların deneyimine sahip, yurtdışı ve yurt içinde ödüller almış uzman markaların bir araya gelerek oluşturduğu English Time Yaşam Boyu Eğitim konseptiyle sektöre farklı bir bakış açısı gelmiştir.

ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ, bu farklılığını “81 il”e yayarak DOĞRU İŞ ORTAKLARI ile çalışma hedefindedir. İş ortaklarına sağlayacağı denenmiş, başarısı kanıtlamış eğitim sistemlerinin yanı sıra konumlanma , içerik , tanıtım , satış vb. ülkemiz ticari koşullarında bireysel mücadelenin zor olduğu noktalarda destek vermek için , dünyanın en yaygın satış yöntemi olan franchising sistemiyle ulaşmaya karar vermiştir.

turkiye hedef 1
yurt disi hedeflermiz

Yurtdışı Hedefimiz

Dünya küçük bir köy ancak hala çok büyük bir pazar. Küçülen dünyada , büyüyen haberleşme ihtiyacı herkesin ortak ikinci bir dil bilmesini zorunlu kılıyor.İkinci bir dil bilenler hem iş dünyasındaki gelişmeleri yakından takip edebiliyor , hemde gelecekte farklı ülkelerde de çalışabilme şansını yakalayabiliyor . Onlar için dünya sadece kendi ülkelerinden ibaret değil !

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce dil eğitimi vererek katkıda bulunmaktadır.

English Time markasını dünyanın farklı ülkelerine yayarak oluşacak network sayesinde tüm dünyada faaliyet gösteren kaliteli bir dünya markası olmayı hedeflemekteyiz.

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz