English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi Kimdir?

Kurumsal ve kişisel tüm eğitsel ihtiyaçları içeren eğitim hizmetlerini tek bir çatı altında veren ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ’nin kuruluş amacı bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyenlerin gelişimlerine bünyesindeki tüm eğitim programlarını vererek yardımcı olmaktır.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

“Şimdi Eğitim Zamanı!”

Sloganıyla Türkiye’de 81 ilde hizmet vermeye hazırlanan English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi bünyesinde; öğretmen merkezli yabancı dil eğitimleri, English Time Dil Okulları tarafından; bilgisayar destekli yabancı dil, meslek kazandırma ve kariyer geliştirme  eğitimleri ile kurumsal ve kişisel gelişim eğitimleri English Time Blended Learning System tarafından; meslek kazandırma ve kariyer geliştirme eğitimleri Kariyer Time tarafından; kişisel gelişim eğitimleri Kişisel Gelişim Eğitim Merkezi tarafından; 18 yaş altı eğitim programları Teenage Time,  Junior Time ve Kids Time Eğitim Merkezleri tarafından; eğitim yayıncılığı TEG Publications tarafından ve yurtdışı eğitim danışmanlığı ise Abroad Time Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından sunulmaktadır.

15 yılı aşkın süredir, Türkiye’nin eğitim alanındaki lider kuruluşlarını bünyesinde bulunduran Time Education Group bu kurumları ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ çatısı altında birleştirerek sürekli büyüme ilkesi ile globalleşen dünyanın gerektirdiği kalite standartlarında eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir.

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi, bünyesindeki yaygın şube ağında okuyan binlerce öğrencisi ve alanlarında uzman, Türk ve yabancı eğitmenleri ile sektörünün öncüsü konumundadır. Farklı öğretim, yöntem ve teknikleri, eğitim teknolojileri, kayıt-kabul sistemi, sosyal projeleri insan kaynakları yönetimi, hizmet-içi çalışmaları, güçlü mali yapısı, özgün fiziksel ve teknolojik alt yapısı ve sürekli kendini yenileyen AR-GE çalışmalarının yanı sıra yurtiçi ve yurtdışı kurumsal çözüm ortakları ile birlikte geliştirdiği projeler sayesinde sürekli büyümektedir.

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz