English Time Eskişehir

Yabancı dil eğitimleri çerçevesinde çağa uygun periyotlarla kurslar verilmektedir. Çok çeşitli eğitim kategorilerinin yer aldığı ders bölümleri ile tercih edilen ingilizce kursu alınmaktadır.

Bilgi Talep Formu
Loading

ADRES : Hoşnudiye Mah.Cengiz Topel Caddesi No:37 Eskişehir

TELEFON : 0222 222 20 02

Kapsamlı öğrenme ve öğretme kursları bölümleri arasında genel eğitimler bulunmaktadır.

Bunlar arasında en çok mesleki ingilizce; özel amaçlı dil eğitim programları kategorisi ile talep görmektedir. Englishtime Eskişehir şubesinde sınavlara hazırlık programlarını destekleyen ders kategoride yer almaktadır.

Bunun gibi eğitim kategorileri 18 yaş programlarını kapsamaktadır. Aynı zamanda ulusal – uluslar arası sınavlar içinde yetişkinlere eğitim kursları sunulmaktadır. Bölüm, bölüm ayrılan eğitimler arasından her istenilen kurs programına katılım yapılmaktadır.

Eskişehir İngilizce Kursu Program Kategorileri

Program kategorileri içinde sıkça tercih edilen eğitim periyotları 1, 5 aydan başlamaktadır. Bunu yanı sıra bilgi seviyesine göre 4 aylık ingilizce eğitim programları da düzen çerçevesinde sunulmaktadır. Her bölüme kayıt yaptırılabilir olup, Eskişehir ingilizce kursu eğitim programları ile kısa zamanda mesleki dil öğrenilmektedir.

Aynı zamanda sınavlar için tercih edilen eğitim programı ile de kusursuz ve kaliteli hazırlık yapılmaktadır. Bu konuda 18 yaş çerçevesinde sunulan eğitimler ve mesleki eğitimler arasında farklı ders kategorileri sunulmaktadır.

Gereksinim duyulan ingilizce kurs kategorisi ile okuma ve yazma teknikleri öğretilmektedir. Bunun yanı sıra konuşma sınıfları ile de sık aralıklarla pratiklerin sağlanması amaçlanmaktadır. Kurumsal nitelikte alınan ingilizce eğitimleri ile her alanda etkili bir dille konuşma sağlanmaktadır.

Geniş Kapsamlı Dil Eğitimi Englishtime Eskişehir

Yabancı dili öğrenmek isteyen her birey için geniş kapsamlı eğitim programı, kategoriler çerçevesinde sunulmaktadır. Englishtime şubesine kayıt yaptıran her kişi eğitim programlarının sonunda sertifikalarını almaktadır.

Özel amaçlı dil eğitim kategorisinde yer alan sertifika alım programı, Eskişehir kurslarında sunulmaktadır. Englishtime Eskişehir eğitim sistemi çerçevesinde kısa ve uzun kurs programlarını içermektedir.

Seviye ölçüm sınavlarının ardından mesleki referans yeterliliğini içeren ingilizce sertifikası verilmektedir. Testler ve sınavlar bölümünde yer alan eğitim programlarına dahil olunarak, Eskişehir ingilizce kursu özel dersler de alınmaktadır. Çok çeşitli eğitim kategorileri arasında her bölüm tercih edilerek, ingilizce öğrenimi gerçekleştirilmektedir.

Mesleki İngilizce ve Eskişehir İngilizce Kursu

İş dünyasında gerekli olan yabancı dil konusunda mesleki ingilizce eğitim programları kurs kategorilerinde yer almaktadır. Yabancı ortaklar ile iletişim ve uzlaşma için ingilizce dil eğitimi verilmektedir. Mesleki ingilizcenin en kapsamlı eğitim periyodu, Eskişehir ingilizce kursu eğitimler kategorisinde profesyonellikle sunulmaktadır.

Uluslar arası sınavlar ve daha pek çok sınavlara hazırlık konusunda da kapsamlı eğitimler verilmektedir. Englishtime Eskişehir şubesinin her eğitim kategorisi uygun fiyatları içermektedir. Aynı zamanda ücretsiz ders – eğitim kategorileri de sisteminde mevcuttur.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading