English Time’in Dev Kampanyasını Duydunuz mu?

İngilizce bilmiyor, öğrenmek için bir türlü harekete geçemiyorsanız, en doğru zaman bu zaman! Hem doğru eğitim hem de benzersiz kampanya fırsatı English Time’da sizleri bekliyor!

İngilizce öğrenmek günümüzün vazgeçilmez bir gerekliliği olmuş durumda. Hem okul hayatında hem kariyer basamaklarında hem de seyahat planlarında karşımıza hep İngilizce çıkıyor. Atacağınız her adımda İngilizce bilmek gerekliliği artık kaçınılmaz olmuşsa, sizin için de Şimdi İngilizce Kursu Zamanı!

et bf blog
et bf blog

Zaman Demişken…

Hemen söyleyelim; en iyi eğitimin yanı sıra harika fırsatlar da şimdi English Time’da! 23 – 26 Kasım tarihlerinde English Time’a geliyorsunuz ve eğitime doyuyorsunuz. Verdiğimiz ingilizce eğitimler arasından bir tanesini %35 indirimle alıyorsunuz. Bu kadarla da kalmıyor; istediğiniz ikinci eğitim ve bir de hikaye kitabı seti bizim hediyemiz oluyor.

Ömür boyu öğrenmeyi destekleyen English Time’ın kampanyası Taksim, Mecidiyeköy, Kadıköy, Eskişehir, Bursa, İzmir ve Ankara’da geçerli. Bir yerine iki eğitim programını hem de %35 indirimle cebinizde bulundurun. Siz de İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmek ve dev fırsattan faydalanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden formu doldurun.

Yorum yapın