English Time Elazığ

Bilgi Talep Formu
Loading

ADRES : Sürsürü mah. Malatya cad. No:1/2 (Çaydaçıra Kavşağı) Elazığ

TELEFON : 0424 247 77 23

                  English time Elazığ’da İngilizce eğitimi  

 

Edebiyat, spor, siyaset, eğitim ve birçok kategoride başarılı olmak isteyenler için İngilizce vazgeçilmez bir dildir. Bu dilin en iyi şekilde öğrenilmesi, sizi kısa sürede kariyer sahibi yapacaktır. Eğitim dünyasında başarılı olmak için en iyi programı tercih etmek gerekir.

 

PROFICIENCY TOEFL, Genel İngilizce, İELTS, YDS, YÖKDİL, SAT, TOEIC, YKS-DİL/YDT ve PTE sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmak için profesyonel kurs seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Birebir özel ders seçenekleri de bu konuda istediğiniz seviyeyi yakalamanızda etkili rol oynayacaktır.

 

Online English time Elazığ seçenekleri sayesinde kaçırdığınız dersleri takip edebilirsiniz. Ayrıca LMS yöntemi sayesinde ev ödevi problemi de ortadan kalkıyor. Dünya ticaretinin hızlı ve pratik şekilde ilerlemesi için üst seviyede İngilizce bilmek gerekir. English time Elazığ Mesleki eğitim sınıfları, mesleğinizde seviye yükseltmek için iyi bir fırsat. Bunun dışında ‘özel amaçlı dersler’ engilishtime kategorisinde profesyonel bir şekilde veriliyor.

 

Ülkemizde Dil Eğitimi

 

Dil eğitimi için ülke genelinde düzenlenen dil sınavları, bu konuda deneyim ve tecrübeyi bir araya getiriyor. Milli Eğitimin denetiminde olan ve Milli Eğitim sertifikası veren Elazığ da İngilizce kursu, bu konuda pratik yöntemleri tercih ediyor. Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği dil sınavları konusunda da bu kurslar istediğiniz başarıyı elde etmenizde önemli rol oynuyor.

 

 

Yurt Dışı Çözümleri

 

Öğrenimini yurt dışında devam etmek isteyenler için ‘İngilizce’ vazgeçilmez bir dildir. Bu dilin üst seviyede öğrenilmesi durumunda, eğitim kategorisinde başarı kaçınılmaz olacaktır. Deneme sınavları, çıkabilecek sorular ve soru çözme teknikleri, Elazığ da İngilizce kursu kategorisinde verilen derslerdir. Pratik çözüm seçenekleriyle dil öğrenmek şimdi çok daha kolay.

 

 

Profesyonel eğitimcilerle hizmet veren kurs, Work & Travel, yurt dışı yaz okulları ve dil okulları kategorisinde etkili eğitim seçenekleri sunuyor. Sertifika sayesinde iş dünyasında işe girmek şimdi çok daha kolay. Seviyeye uygun sınıflar, eğitimin başarılı ve etkili olmasında oldukça önemli.

 

Kısa Sürede İngilizce Konuşmak Hayal Değil

 

Uluslararası sertifikalardan en az birine sahip eğitimciler, sınava hazırlanma konusunda pratik çözüm seçenekleri sunuyor. Sınava hazırlık programlarında, ders çalışma tekniği, çıkabilecek soruların değerlendirilmesi, soru çözme teknikleri ve zamanı iyi kullanma gibi teknikler öğretiliyor. Sınava hazırlık, sınavda başarılı olmanın en önemli şartlarından biridir.

 

Hızlandırılmış eğitim seçenekleri, diyalog yöntemi sayesinde konuşma yeteneği kazandırıyor. Bu yönteme eğitmenler İngilizce konuşuyor. Bu programda basitten zora doğru bir yöntem takip ediliyor. Öğrencinin diyalog yöntemiyle İngilizceye adapte olması sağlanıyor. Bu yöntemde öğrenci kısa sürede İngilizce konuşmaya başlıyor.

 

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading