Eğitmen Sertifikaları

English Time ile İngilizce Konuş!
Öğrenme Garantisi ile Başarıya Ulaş...

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

İngilizce Öğretmenliği Sertifika Terminolojisi

CELTA ( Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages ) ( Yetişkinlere İngilizce Öğretme Sertifikası), yetişkin öğrencilere İngilizce öğretecek öğretmenler yetiştirmek için tasarlanmış bir sertifika programıdır.

TEFL ( Teaching English as a Foreign Language ) ( Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretme), İngilizcenin birinci dil olarak konuşulmadığı ülkelerde İngilizce öğretecek öğretmenleri yetiştirmek için tasarlanmıştır.

DELTA ( Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages ) ( Yetişkinlere İngilizce Öğretme Diploması), CELTA'ya benzer bir programdır ama bu program daha ziyade zaten iki yıllık İngilizce öğretmenliği deneyimi bulunan ve bundan daha fazla eğitim almak isteyen öğretmenler için tasarlanmıştır.

TESOL ( Teaching English to Speakers of Other Languages ) ( Farklı Dillerdeki Öğrencilere İngilizce Öğretme), Herhangi bir yaşta ve herhangi bir yerdeki öğrencilere İngilizce konuşmayı öğretecek öğretmenleri yetiştirmek için tasarlanmıştır.

TESL ( İkinci Dil Olarak İngilizce Öğretme), İngilizce konuşulan bir ülkede İngilizce öğretecek öğretmenler yetiştirmek için planlanmıştır.

  • TKT ( Teaching Knowledge Test )
  • CELTYL ( Certificate of English Language Teaching to Young Learners )
  • IDLTM (International Diploma in Language Teaching Management)
  • PTLLS ( Preparing to Teach in the Lifelong Learning Sector )
  • DTE ( E ) LLS ( Diploma in Teaching English ( ESOL ) in the Lifelong Learning Sector ) ( UK only )
  • ICELT ( In-service Certificate in English Language Teaching )
  • ADTE ( E ) LLS ( Additional Diploma in Teaching English ( ESOL ) in the Lifelong Learning Sector ) ( UK only )

EĞİTMEN SERTİFİKALARIMIZ

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz