English Time Edirne

Kariyer planlaması yapan herkesin halletmesi gereken bir evre olan İngilizce, kursumuz sayesinde eğlenerek öğrenilmektedir.

Bilgi Talep Formu
Loading

ADRES : I. Murat Mah. Zübeyde Hn. Cad. No:14 Edirne Merkez

TELEFON : 0284 236 24 70
CEP : 0506 709 44 84

İngilizce öğrenmek, meslek sahibi olmak kadar önemlidir ve herkes için gerekli bir koşuldur. Kariyeri yüksek ve hedefleri olanlar, Englishtime Edirne İngilizce kursu ile İngilizce öğrenmenin zorluğuna son vermektedir. Vizyon ve misyon olarak modern bir çizelge izleyen kursumuz, kursiyerlerin İngilizce seviyelerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Englishtime Edirne Modern Eğitim Teknikleri

Geçmişte bütün çabalarına rağmen İngilizce öğrenemeyenler için Englishtime Edirne büyük fayda sağlamaktadır. İngilizce öğrenmek için gayret eden herkes, çabalarının karşılığını almakta ve İngilizce yazıp konuşabilmektedir. Temel eğitim programları hiç İngilizce bilmeyen kursiyerlere uygulanmakta ve aşama aşama İngilizce öğrenilmektedir.

Herhangi bir yaş sınırlaması yoktur ve her yaştan insan İngilizce öğrenmek için Englishtime Edirne tercih edebilmektedir. Kurs bitiminde kursiyerler bir sınava tabii tutulmakta ve bu sınavdan başarılı bir sonuç almaları halinde İngilizce tam anlamıyla öğrenilmektedir. Kursun sonunda kursiyerlerin hepsine sertifika verilmekte ve verilen sertifika iş başvurularında çok fazla işe yaramaktadır.

Englishtime Edirne Kurs Seçenekleri

Kurstaki sınıflar teknoloji ile donatılmış olup eğitim sürecinin her aşamasında teknolojiden faydalanılmaktadır. Kursiyerlere verilen yeni bilgilerin akılda kalması için sürekli pratik ve ders tekrarı uygulanmaktadır. Derslerin kaçırılması gibi durumda ek ders ve telafi imkanı sunan Edirne İngilizce kursu kursiyerleri düzenli olarak takip etmektedir. Eğitmenlerin ne kadar profesyonel olduğu kursiyerlerin başarısını etkilemesinden ötürü profesyonel eğitmenler ile çalışılmaktadır.

Hayatın her alanında İngilizce aktif olarak kullanılabileceğinden Edirne İngilizce kursu hafta sonu etkinlikleri düzenlemektedir. Hafta sonu yapılan etkinliklere katılan kursiyerler, İngilizce eğitimlerinde bir aşamayı daha başarıyla geçmektedir. Sıkıcı kurslarda zaman öldürmek yerine, kurumumuz tercih edilerek İngilizce kolay bir şekilde öğrenilebilmektedir.

Englishtime Edirne Eğlenerek Öğrenme

Her ne kadar insanlar gözünde İngilizce zor bir dilmiş gibi dursa da Edirne İngilizce kursu eğlenceli eğitim metotları ile bu düşünceyi kursiyerlerin kafasından kaldırmaktadır. Derslere aktif bir şekilde katılan kursiyerler, derslerin ne kadar hızlı geçtiğini anlamamakta ve asla derste sıkılmamaktadır. Keyifli olarak geçen dersler, kursiyerlerin kolay bir şekilde öğrenmesinde yardımcı olmaktadır.

Zaman zaman konuşma çalışmaları, sistem dinlemeleri ve kelime oyunları yapılmaktadır. Seviyelerine göre gruplara ayrılan kursiyerler, kendileri ile aynı seviyede olan kişilerle eğitim görmektedir. Kursiyerler rahatça derste İngilizce konuşabilmekte ve kendilerini ifade edebilmektedir. Anadili İngilizce olan yabancı eğitmenler, kursiyerlerin eğlenerek öğrenmesi için sürekli yeni metotlar denemektedir. Kursa katılarak ciddi ilerlemeler kaydeden kursiyerler, birkaç ay içerisinde İngilizce'lerini iyi derecede geliştirmektedir.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading