English Time Denizli

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : 15 Mayıs Mah. 789. Sok. Evren & Urhan İş Merkezi No:4 K:6 D:52-70 Pamukkale Denizli

TELEFON : 0258 264 52 10

Denizli'de İngilizce Kursu

 

Hedeflere kolayca hızlı şekilde ulaşabilmek için İngilizce öğrenmek artık vazgeçilmez bir unsur haline geldi. Özellikle geleceğe umutla bakmak ve kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkabilmek için, yüksek düzeyde İngilizce öğrenmek gereklidir. Zira özellikle artık büyük ölçeklerdeki firmalar CV üzerinde öncelikle İngilizce seviyesine bakmaktadır. Böylece kadroya dahil edilen çalışanlar şirket içinde İngilizce açısından farklı organizasyonlara katılabilmekte, uluslararası toplantıları yürütebilmekte, seminer verebilmekte ve yazışma gibi pek çok unsuru gerçekleştirilecektir.

 

Doğru program dahilinde konusunda tecrübe sahibi eğitmenler ile English Time Denizli bünyesinde en iyi desteği elde etmek mümkün. Sınıflarda verilen özel İngilizce eğitiminin yanı sıra, uygulamalı aktiviteler sayesinde pratik yapma şansı elde edilebilmektedir.

 

Hayatın Her Alanında İngilizce

 

İngilizce artık hayatın her alanına girmiş durumda. Kariyer hedefinin yanı sıra ayrıca yurtdışı seyahat gerçekleştirmek için İngilizce mutlaka öğrenilmelidir. Dünyanın ortak dili olarak kabul ettiği İngilizce sayesinde, nereye seyahat edilirse edilsin rahatlıkla iletişim kurma imkanı sağlanır.

 

Yüksek düzeye ulaşılabilecek genel İngilizce sayesinde ana dile yakın İngilizce öğrenme şansı elde edebilmektedir. Bunu gerçekleştirme konusunda Denizli de İngilizce kursu Türkçe ve İngilizce eğitmenler eşliğinde kurumsal bir destek sağlıyor. Özel materyaller, profesyonel program ve rahat sınıflar eşliğinde istenen İngilizce düzeyine rahatlıkla ulaşmak mümkün.

 

Sosyal Yaşamda İngilizce Eğitimi

 

Günlük yaşam içerisinde de İngilizce seyahat veya iş kaynaklı olduğu gibi büyük ayrıcalıklar tanımaktadır. Özellikle hayatın farklı zamanlarında yabancı insanlarla tanışmak ve onların farklı kültürleri öğrenilmek istendiğinde, İngilizce tüm bu olanaklara ulaşma şansı vermektedir. Aynı zamanda film ve dizi seyretmek ya da kitap okumak gibi pek çok etmeni gerçekleştirmek mümkündür.

 

Diğer taraftan uluslararası çapta dünyanın farklı yerlerinden yabancı kanalların seyrederek, pek çok konuda haberdar olunabilir. Yani sosyal yaşamı çok daha rahat ve keyifli hale getirebilmek için İngilizce öğrenmek önemlidir. Tam donanımlı sınıflar ve eğitime bağlı olarak farklı programlar eşliğinde, English Time Denizli üzerinden en iyi desteği elde etmeniz mümkün.

 

Yurtdışı Eğitimi İçin İngilizce

 

Denizli'de yer alan şube üzerinden güvenli şekilde en iyi İngilizce eğitimini elde edebilirsiniz. Özellikle yurtdışında eğitim almak isteyenler için İngilizce eğitimi vazgeçilmezdir. Dünya çapındaki önemli ve farklı öğretim kurumlarına kabul edilebilmek için, istenilen düzeyde İngilizce seviyesine sahip olmak gerekmektedir. Bu seviyeye ulaşabilmek adına Denizli de İngilizce kursu sizlere bu potansiyeli profesyonel bir anlayışla sunuyor. Amacınıza uygun olarak geleceğinize yatırım yapmak için farklı amaçlarda kurumsal dil İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

 

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading