English Time Denizli Acıpayam

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Yukarı Mah. Atatürk İlkokulu cad No:8 Ülker Barutçu Apt Acıpayam Denizli

TELEFON : 0258 264 52 10

Acıpayam'da İngilizce Kursu

 

Yaşam içerisindeki amaçları taze tutmak ve geleceğe taşıyabilmek için insan sürekli kendini geliştirmelidir. Bu gelişim sürecindeki en iyi donanımlardan biri İngilizcedir. Günümüzde her kapıyı açan ve kişiyi bir adım öne taşıyan İngilizce, amaç ne olursa olsun hedeflere daha kolay ulaşma şansı vermektedir. Belli başlı bazı kriterlere için İngilizce vazgeçilmez unsurlar arasında yer alır.

- İş İngilizcesi

- Yurtdışı Eğitim için İngilizce

- Farklı sınavlar için İngilizce

- Sosyal Yaşam konusunda İngilizce

- Yurtdışı seyahatler adına İngilizce

Bu gibi daha pek çok sebepten dolayı mutlaka kurumsal bir yapı altında kaliteli İngilizce eğitimi alınması gerekmektedir. Teorik ve pratik uygulamanın yanı sıra farklı aktiviteler üzerinden, en iyi hizmeti sağlayan English time Denizli Acıpayam eşliğinde destek alınabilir.

 

Hedeflere Güvenle Ulaşabilmek İçin İngilizce Eğitimi

 

Her insanın kendi yaşamında varmak istediği farklı hedefleri bulunmaktadır. Bu hedeflere emin adımlarla yürümek ve gerçeğe dönüştürmek için İngilizce önemli bir basamaktır. Özellikle söz konusu güzel bir iş kariyeri ise mutlaka doğru kriterlerin ele alındığı İngilizce eğitimi alması gerekmektedir. Sektör bazında işe girilecek alandaki kelimelerin öğrenilmesi, her açıdan birebir İngilizce diyalog içerisine girme becerisi büyük önem taşımaktadır.

 

Böylece çalıştığınız şirket kapsamında bu açıdan pek çok hizmet verebilir ve zamanla kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için ise üniversite mezunu Türkçe ve İngilizce eğitmenler eşliğinde, Acıpayam da İngilizce kursu üzerinden en iyi eğitime elde edebilirsiniz.

 

Amaca Uygun Özel İngilizce Kursu

 

İngilizce eğitimi her amaca bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kelime telaffuzu, gramer, günlük yaşam içerisinde konuşma düzeyi ve sektöre göre iş bilgisi dahilinde farklı eğitimler verilmektedir. Böylece ulaşılmak istenen amacı iyi bir İngilizce eğitiminin ardından yakalamak oldukça kolaydır. Kurumsal bir anlayışla bunu tam donanımlı materyaller ve özel derslikler eşliğinde sağlayan English Time Denizli Acıpayam bünyesinde kaliteli bir İngilizce eğitim alabilirsiniz. Teknolojinin de üst düzey olanaklar ile kullanıldığı, teorik ve pratik eğitimin yanı sıra farklı aktivitelerin sağlandığı kurs bünyesinde, arzu ettiğiniz İngilizce seviyesine ulaşabilirsiniz.

 

Profesyonel İngilizce Kursu

 

İngilizceyi eğlenceli şekilde doğru programlar üzerinden öğrenmek büyük öneme sahiptir. Ana dile yakın şekilde İngilizce düzeyine ulaşabilmek için bu konuda pek çok unsur ele alınır. Bu unsurlar İngilizceyi eğlenceli bir şekilde öğrenme konusunda profesyonel olarak uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşir. Böylece amacınız ne olursa olsun Acıpayam da İngilizce kursu sayesinde, yüksek düzeyde bir İngilizce bilgisine ulaşabilirsiniz.

 

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading