English Time Çekmeköy

Hayatı daha basit hale getirmek ve yaşam içerisindeki pek çok amacı kolaylıkla sağlamak için İngilizce artık mutlaka öğrenilmelidir.

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Mimar Sinan Mah, Bosna Cad, No:14 Kat:4 Çekmeköy / İSTANBUL

TELEFON : 0216 642 43 66

Özellikle iş ve eğitim konusunda bir mecburiyet haline geldi. Dünyanın en çok konuşulan ve ortak dili olarak görülen İngilizce, Türkiye'de de oldukça yüksek potansiyel ile öğrenen insanlarla dolu. Tabii bu da doğal olarak her açıdan yüksek rekabet ortamı yaratıyor.

Buradaki ayrıcalık doğru ve güvenilir İngilizce eğitimini yatmaktadır. Bunun bilincinde olarak destek sağlayan Englishtime Cekmeköy bünyesinde, her amaç adına en iyi İngilizce eğitimini alabilirsiniz. Yoğun pedagojik programları eşliğinde gerçekleştirilen İngilizce eğitimi sayesinde, İngilizce dil becerinizi okuyabilir ve anlayabilir düzeyi çıkarabilirsiniz.

Cekmeköy İngilizce Kursu

Yetişkinlere en iyi İngilizce eğitimi verebilecek düzeye sahip uzman eğitmenler, Çekmeköy İngilizce kursu bünyesinde üniversite eğitimli şekilde yer alıyor. Aynı zamanda uluslararası çapta sertifika sahibi olmaları, öğrencilere daha yetkin eğitim verme imkanı sağlamaktadır. Yabancı eğitmenler sayesinde özellikle hem kelime telaffuzu hem de pratik yapma açısından etkin bir ayrıcalık sağlanmış durumda. Aynı zamanda farklı etkinlikler ile sosyalleşme fırsatı kurs bünyesinde verilmektedir. Doğru teorik ve pratik dersler, günümüz materyalleri eşliğinde Englishtime Çekmeköy şubesiyle desteklenmektedir.

Englishtime Cekmeköy

Mesleki bir kariyer elde etmek ve farklı sektörlerde kolaylıkla iş bulabilmek için İngilizce, mutlaka CV üzerinde yüksek düzeyde yer almalıdır. Özellikle sektör açısından doğru kelimelerin etkin telaffuz seçtiğinde anlaşılması, daha kolay kariyer basamaklarını tırmanma şansı verir. Böylece şirket içinde İngilizce üzerinden anlaşmalar, toplantılar ve sunumları rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan hem akademik hem de lisans ve yüksek lisans konusunda eğitim alma şansını, Çekmeköy İngilizce kursu bünyesinde en iyi İngilizce eğitim ile elde edebilirsiniz.

Yaşamı Kolaylaştırmak İçin Englishtime Cekmeköy

İstanbul'un Çekmeköy semtinde ikamet eden her birey amacı doğrultusunda en iyi İngilizce eğitimine alabilir. Uluslararası çapta faaliyet gösteren en önemli İngilizce kurumları arasındaki Englishtime Çekmeköy, etkin pedagojik eğitimler sayesinde dil becerisini kısa sürede en yüksek noktaya ulaştırıyor. Aynı zamanda yaşamı kolaylaştırmak, seyahat ederken ya da günlük hayatta İngilizceyi rahat şekilde kullanabileceğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

Farklı Kategoriler ile En İyi Çekmeköy İngilizce Kursu

Değişik seviyelerdeki kategoriler eşliğinde amacınıza göre İngilizce eğitimi alabilirsiniz. İş İngilizcesi ve genel İngilizce olmak üzere, eğitim amaçlı, akademik ve sınavlar için doğru ders programları üzerinden başarıya ulaşmanız mümkün. Bunu gerçekleştirmek adına tek yapmanız gereken, Çekmeköy İngilizce kursu şubesi ile hemen iletişim kurmaktır.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading