English Time Çanakkale

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Kemal Paşa Mah. İskele Meydanı Apaydınlar İş Hn. No 38 Kat:2-3 Çanakkale

TELEFON : 0286 214 12 62 – 63

Çanakkale'de İngilizce Kursu

 

Bireysel açıdan İngilizce öğrenmeye çalışarak istenilen düzeye ulaşmak pek mümkün değildir. Kapsamlı şekilde birçok unsurun profesyonel şekilde ele alınması gerekir. Ayrıca konusunda tecrübe sahibi, üniversite eğitimi almış ve sertifikalı uzman eğitmenler eşliğinde destek alınması çok önemlidir. Özel materyaller, kullanılan teknolojiler ve kitaplar üzerinden amaca uygun şekilde doğru eğitim verilmelidir.

 

En önemlisi etkin program düzenlemesi yapılmalı ve aşamalı şekilde İngilizce eğitimi verilmelidir. Bu yüzden tam donanımlı ve kusursuz bir destek altında English Time Çanakkale şehri üzerinden en iyi hizmeti sağlıyor. Geleceğe umutla bakmak ve emin adımlarla başarıya ulaşabilmek konusunda doğru İngilizce düzeyine ulaşmak mümkün.

 

Doğru İngilizce Eğitimi

 

İngilizce eğitimi alınmak istendiğinde pek çok unsur dikkatli şekilde incelenmelidir.

- Üniversite mezunu, profesyonel ve sertifikalı eğitmenler

- İngilizce eğitimlerine göre özel program

- Pratik yapabilme konusunda ders dışı düzenlenmiş farklı aktiviteler

- Hem İngilizce hem de Türkçe eğitmen desteği

- Kullanılan doğru materyaller ve ferah eğitim alınabilecek derslikler

Bunlar gibi farklı unsurlar ele alarak inceleme gerçekleştirebilir ve güvenle Çanakkale de İngilizce kursu üzerinden üst düzey bir eğitim alabilirsiniz.

 

Profesyonel İngilizce Eğitimi ile Amacınıza Ulaşın

 

Pek çok amaç doğrultusunda farklı programlar üzerinden günümüzde İngilizce eğitimi verilmektedir. Ancak hangi amaçla olursa olsun ortak şekilde İngilizcenin belli başlı bazı unsurları yer alır. Bunlar mutlaka doğru şekilde ele alınmalı ve üst düzey eğitim verilmelidir. Hangi yabancı dil olursa olsun konuşarak öğrenilmesi gerektiğinden dolayı, İngilizce açısından konuşturan, düşündüren ve duyduğunu anlamak üzere cevap verme yetkisini teşvik edecek bir eğitim alınması gerekmektedir.

 

Tüm bu olanakları tek bir çatı altında toplamış English Time Çanakkale ve çevresinde ikamet eden her birey profesyonel düzeyde İngilizce eğitimi alabilir. Farklı amaçlar doğrultusunda etkin çözüm yöntemleri üzerinden hem teorik hem pratik en iyi eğitim verilmektedir.

 

İngilizce Kursu ile Elde Edilecek Kazanımlar

 

Günümüzde artık İngilizce öğrenmek için yurtdışına çıkma gibi bir mecburiyet artık bulunmuyor. Tabii İngilizceyi geliştirmek ve sürekli taze tutabilmek adına yurt dışına çıkılabilir. Ancak temelden İngilizceyi konuşma düzeyine getirebilme konusunda Çanakkale De İngilizce kursu yeterli gelecektir. Böylece kursa giderken pek çok kazanım elde edebilirsiniz.

- İngilizce hangi amaçla öğrenmek isteniyorsa o anlayış üzerinden destek verilir.

- Öğrenme alışkanlıklarına bağlı olarak buna göre eğitim sağlanır.

- Kalıp ve gramere aşırı bağlı kalmadan değişik aktivitelerle konuşma odaklı eğitim desteği gerçekleştirilir.

- Konusunda tecrübe sahibi ve üniversite mezunu Türkçe ve İngilizce eğitmenlerle destek sağlanır.

 

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading