English Time Bursa 2

English Time Dil Okulları yıllardır sürdürdüğü eğitim faaliyetlerini başarılı şekilde devam ettirmektedir. Hem değerli ve alanında uzman eğitimcileri hem de pozitif eğitim sistemi ile öğrencilerin dil eğitimlerine yıl boyunca destek olmaktadır.

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Görükle Mahallesi, Asım Bey Cd. No:12, 16285 Nilüfer/Bursa, Türkiye

TELEFON : 0224 483 63 85

Yorgun bir dönem geçiren öğrencilerin motivasyonunu artırmak için Englishtime Bursa Şubesi yıl içerisinde öğrencileri için farklı aktiviteler yapmaktadır. Bu aktivitelerin bir kısmı eğitim amaçlı olurken bir kısmı da sosyal amaçlı olmaktadır.

Englishtime Bursa Şubesinde yılın belirli dönemlerinde genellikle kur bitimlerinde sosyal içerikli etkinlikler düzenlenir. Bu etkinliklerde öğrenciler ile öğretmenler arasında hem kaynaşma hem de pratik yapma ortamı oluşur. Kurs dışında yapılan bu etkinlikler sayesinde öğrenciler kurs dönemlerine daha hazır halde katılırlar.

DİL EĞİTİMİNDE GRUP ÇALIŞMALARI

Bursa İngilizce kursu olarak yıllardır eğitime katkıda bulunan English Time Dil Okulları, eğitimde grup çalışmalarını da ön plana çıkartmaktadır. Özellikle verilen eğitimin daha verimli geçmesi amacıyla grup dersleri bir öğretmen eşliğinde sürdürülür. Grup dersleri genellikle konuşma, dinleme, yazma ve okuma yeteneklerini geliştirmek amacıyla yapılır. Bu sırada ana dili İngilizce olan hocalar derse eşlik eder. Bir gözetmen eşliğinde yapılan grup çalışmaları özellikle öğrencilerin konuları pekiştirmesini ve akıcı bir İngilizceye hakim olmasını sağlamaktadır.

Dil eğitiminde özellikle dinleme yetisinin kazandırılması için haftanın belirli saatlerinde sinema günleri yapılır. Eğitim sınıfları içerisinde yapılan bu aktivite sayesinde yabancı filmler ile öğrencilerin duyma ve anlama yetileri artırılmaya çalışılır.

TOEFL DENEMELERİ İLE MESLEK GRUPLARINA HAZIRLIK

TOEFL sınavı genellikle lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerin meslek hayatlarına atılması için gerekli olan bir sınavdır. Bu sınav sayesinde öğrencinin yabancı dilbilgisinde seviye durumu tespit edilir. Bursa İngilizce kursu içerisinde TOEFL sınavına yönelik ücretsiz denemelerden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz olarak bilgisayar ortamında yapılan deneme sınavları ile eksiklerinizi daha rahat görebilir, yanlışlarınızı eğitimciler ile birebir görüşebilirsiniz.

TOEFL sınavına hazırlanmak için ayrı sınıflardan oluşan kurslarımızdan da yararlanmak mümkündür. Çünkü, TOEFL sınavı Genel İngilizce eğitimin ilerisinde bulunan bir sınavdır. Bu nedenle, TOEFL sınavı için verilen eğitimler de farklıdır.

BURSA ENGLISH TIME KURSU İLE BAŞARININ ANAHTARI

Kurslarda başarılı olmak sadece öğrencinin verimli çalışması ile ilgili bir durum değildir. Kursun verimli geçmesi, eğitimcilerin alanında uzman olması, pekişmeyen konuların tekrarlanması gibi durumlar da öğrencinin başarı durumunu etkiler. Englishtime Bursa şubesi tüm bu hususları dikkate alarak, öğrencilerinin başarı durumlarını tek tek izlemektedir. Bursa İngilizce kursu başarısız olan her öğrenciye başarısız olduğu konularda tekrar etme imkanı tanımaktadır. Bu sayede öğrenciler tekrar konularını ek ders olarak ücretsiz şekilde alabilmektedir.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading