English Time Bursa 1

Saygın bir kariyer elde etmek ve kolayca iş bulabilmek için İngilizce, mutlaka ikinci bir dil haline getirilmelidir.

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Doğanbey Mah. Doğanbey Cad. Berk İş Hanı Kat:2 Osmangazi / BURSA

TELEFON : 0224 224 75 45
FAX : 0224 224 75 54

Tabii sadece iş amaçlı değil ayrıca eğitim ya da seyahat konusunda da İngilizce bir mecburiyettir. Dünyanın kabul ettiği ve ortak dil olarak gördüğü İngilizce, artık yeni yöntemler ve özel materyaller sayesinde daha kolay öğrenilebiliyor. Ancak bunu elde etmek uzman eğitmenler ve profesyonel ders planlaması üzerinden sağlanabilir.

Nitekim amaca göre pek çok değişik İngilizce eğitimi bulunmaktadır. Kurumsal bir yapıyla uluslararası çapta eğitim veren Englishtime Bursa şehrindeki şubesi ile destek sağlıyor. Yurtdışında faaliyet gösteren ilk Türk sermayeli dil okulu olma özelliğine sahip bu kurs bünyesinde, en iyi İngilizce eğitimini alabilirsiniz.

Bursa İngilizce Kursu

Bursa ve çevresinde ikamet eden tüm bireyler, değişik amaçlar doğrultusunda güvenilir İngilizce eğitimi alabilir. Uluslararası çapta eğitim almış ve sertifika sahibi olan yabancı eğitmenler güvencesiyle, Bursa İngilizce kursu sizlere amaçladığınız hedefe ulaşmanıza fırsat veriyor. İngilizce eğitimi için gerekli olan etkin materyaller ve teknolojik cihazlar eşliğinde hem pratik hem de teorik olarak yüksek düzeyde eğitim verilmektedir.

Ayrıca birebir olarak hem diğer İngilizce eğitimi alan diğer kişilerle hem de öğretmenler eşliğinde sosyal etkinliklere katılma şansı sunuluyor. Dünya çapında en önemli İngilizce kursları arasında yer alan Englishtime Bursa bünyesinde, dilediğiniz İngilizce eğitimine katılabilirsiniz.

Englishtime Bursa

Geleceğe emin şekilde bakmak ve sosyal yaşamı daha kolay hale getirebilmek için İngilizceyi ikinci dil haline getirebilirsiniz. Bunu uzman yabancı dil eğitmenleri ve özel destekli programlar eşliğinde sağlayan Bursa İngilizce kursu için hemen iletişim kurabilirsiniz. Sözcükleri gerçek telaffuzu üzerinden tüm gramerleriyle en iyi şekilde anlayabilir; amacınıza uygun İngilizceyi kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Bursa ve çevresinde ikamet eden tüm bireyler için en iyi İngilizce eğitimi sağlanmaktadır.

İngilizce En İyi Şekilde Öğrenme Fırsatı Sağlayan Englishtime Bursa

Doğru plan ve program dahilinde hem pratik hem de teorik olarak İngilizceyi profesyonel düzeyde alabilmek için, Englishtime Bursa bünyesinde bağlantı kurmanız yeterli. CV üzerine ekleyebileceğiniz yüksek düzeyde İngilizce dilbilgisi için etkin programlar çerçevesinde destek verilmektedir.

Kumsal Bir Anlayışla Bursa İngilizce Kursu

İş İngilizcesi ile beraber yurtdışı eğitimi ya da yapılacak seyahat konusunda en iyi İngilizce bilgisine sahip olabilirsiniz. Dil becerinizi geliştirmek ve hayat boyu güvenle kullanabilmek için, etkin çözümlerle eğitim sunulmaktadır. Yaşamınızı kolaylaştıracak en iyi İngilizce eğitim ve için hemen başvuru yapabilirsiniz.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading