Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Bahçelievler Mahallesi Şehit Kalmaz Caddesi No: 43 Burdur / Merkez

TELEFON : 0248 233 22 55

                         English time burdur’ da İngilizce eğitimi

 

Çağımız şartlarının göz önüne alınması ile birlikte İngilizcenin önemi bariz bir şekilde görülebiliyor. Hem eğitim öğretim hayatında hem iş hayatında hem de sosyal hayatta İngilizce oldukça büyük bir önem arz ediyor. Bu nedenle kaliteli hizmet sunan english time burdur her seviyedeki kişilere kaliteli İngilizce eğitimleri vererek İngilizcenin daha iyi öğrenilmesine olanak sağlıyor. English time burdur, burdur da İngilizce kursu veren ve birçok kişinin tercih ettiği bir yabancı dil kursu olarak dikkat çekiyor.

 

Hangi Alanlarda Eğitim Veriliyor?

 

İngilizce eğitimi almak isteyen birçok kişi english time burdur sayesinde istedikleri alanlarda İngilizce eğitimleri alabiliyorlar. Öğrencilerden çalışanlara birçok kişi kendi talepleri doğrultusunda İngilizce eğitimi alarak İngilizcelerini ilerletiyorlar. Özellikle öğrencilerin yabancı dil sınavlarına hazırlıkları ile ilgili burdur da İngilizce kursu olarak hizmet sunan english time burdur hedefe odaklı bir hizmet anlayışı ile öğrencileri sınavlara hazırlıyor.

 

İngilizce Eğitim Sistemlerinin Çeşitliliği

 

English time burdur ile İngilizce eğitimi almak isteyen kişiler hangi amaçla dil eğitimi almak istiyorlar ise konusunda uzman eğitmenler ve ders materyalleri sayesinde hayallerindeki İngilizceyi en kısa süre içerisinde ulaşabiliyorlar. Herhangi bir hedefi olmayan ancak sadece genel İngilizce konusunda hizmet almak isteyen kursiyerler için genel İngilizce sınıfları açılarak genel İngilizce konusunda hem pratik hem de gramer anlamında kaliteli bir hizmet veriliyor.

 

Herhangi bir meslek grubunda bulunan ve bu meslek gruplarının işleyişi ile ilgili İngilizce eğitimi almak isteyen kişilere de english time burdur aracılığı ile hizmet sunuluyor. Mesleki anlamda kişilerin yeterlilik seviyelerinin üst noktalara çıkması sunulan kaliteli hizmetler ile gerçekleşiyor.

 

Kursiyerler belli bir İngilizce seviyelerine sahip ise bu seviyenin daha da üzerine çıkmak için özel ders imkanlarından da yararlanabiliyorlar. Verilen özel dersler birebir eğitim esasına dayalı olduğundan dolayı kursiyerlerin çok daha kaliteli hizmetler almalarına olanak sağlanıyor.

 

İngilizce Eğitiminde Başarı Kriterleri

 

Sunulan İngilizce eğitimleri hem gramer hem de pratik temelli olarak sunuluyor. Gramer ve pratik eğitimler konusunda uzman eğitmenlerin belirlenen müfredatlara bağlı kalarak kursiyerlerin tam olarak konuları pekiştirmeleri sağlanıyor. Konusunda uzman eğitmenlerin haricinde derslerde kullanılan materyaller de kursiyerlerin kavrama seviyelerinin en üst noktaya çıkmasına olanak sağlıyor. Belli bir ders müfredatından sonra kursiyerlerin verilen eğitimlerden ne kadar başarı sağladıklarının tespit edilmesi için sınavlar yapılıyor.

 

Yapılan sınavlar neticesinde kursiyerlerin eksik kaldıkları yer var ise bu eksiklikler için ek dersler vererek eksikliklerin tamamlanması sağlanıyor. Bu da tam anlamı ile öğrenme konusunun temelini oluşturuyor.

 

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading