English Time Beylikdüzü

İnsan popülasyonu her geçen yıl artarken her açıdan rekabet çok daha güçlü hale geldi. Özellikle mesleki açıdan iş bulabilmek için artık farklı ayrıcalıkları CV üzerine ekleme gerekmektedir. Bunların başında şüphesiz İngilizce geliyor.

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Beylikdüzü OSB Mah. Açelya Cad. No:1/3 Beylikdüzü / İSTANBUL 

TELEFON : 0212 879 29 26

Mesleki yeterliliği sağlayacak bir İngilizce seviyesine yükselmek, kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmanın temelini oluşturmaktadır.

Sektör açısından tüm kelimeleri bilmek ve doğru telaffuz etmek; aynı zamanda cümle içerisinde doğru şekilde kurmak büyük öneme sahip. Bunu gerçekleştirmek adına Englishtime Beylikdüzü bünyesinde en iyi İngilizce eğitimini alabilirsiniz. Kurumsal bir yapı ile sağlanan eğitim, pek çok ders materyali ve özel program ile uzman eğitmenler güvencesi altında sağlanmaktadır.

Beylikdüzü İngilizce Kursu

İstanbul'un Beylikdüzü semtinde ikamet eden her birey, amacı doğrultusunda güvenilir İngilizce eğitimi alabilir. Uluslararası çapta farklı yerlerde şubeleriyle hizmet sağlayan Beylikdüzü İngilizce kursu konusunda, en iyi seviyesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca gelecekte yurtdışı çalışma potansiyeli yakalayabilmek için, iş İngilizcesi en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Böylece işe başladığınız şirket kapsamında toplantılara katılabilir; anlaşmalara destek olabilir ve şirket adına sunum yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Englishtime Beylikdüzü bünyesinde iletişim kurmak ve amacınıza uygun İngilizce eğitimi için kursa başlamaktır.

Englishtime Beylikdüzü

Uluslararası çapta faaliyet gösteren en önemli dil kursları arasında yer alan Beylikdüzü İngilizce kursu şimdi ayağınıza kadar gelmiş durumda. Üstelik dünya çapında sertifika sahibi olan, üniversite eğitimi almış ve tecrübeli yabancı eğitmenler eşliğinde en iyi desteği alabilirsiniz. Yapılan farklı etkinliklere ayrıca kurs bünyesinde katılabilir; en iyi pratiği gerçekleştirebilirsiniz. Hem grammer açısından hem de sözcük telaffuzu konusunda İngilizcenin kültürünü en iyi şekilde anlamanız mümkün. Yazma, okuma, anlama ve hatta çeviri konusunda yüksek düzey İngilizce seviyesine ulaşabilirsiniz.

Englishtime Beylikdüzü Güvencesi ile En İyi İngilizce Kursu

Beylikdüzü semtinde ikamet eden bireyler amacına uygun olarak en iyi İngilizce desteğini alabilir. İş İngilizcesi, yurtdışı seyahat ya da eğitim amaçlı İngilizceyi kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Seviyeniz belirlendikten sonra farklı kur üzerinden eğitime başlamaktasınız. Böylece teorik ve pratik olarak Englishtime Beylikdüzü bünyesinde yoğun pedagojik programla, kısa süre içerisinde dil becerinizi üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Amacınıza Uygun Beylikdüzü İngilizce Kursu

Hangi amaç altında İngilizce eğitimi almak istiyorsanız etkin şekilde destek elde edebilirsiniz. Kurumsal hizmetle iş konusunda, eğitim ya da seyahat ile sosyal yaşam adına kolaylık için İngilizcenizi yüksek dil seviyesine ulaştırmanız mümkün. Kurumsal hizmet ile en uygun fiyatlar üzerinden doğru İngilizce eğitimiyle, siz de bu rekabetçi dünyada bir adım öne çıkabilirsiniz.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading