English Time Basın Kiti

English Time ile İngilizce Konuş!
Öğrenme Garantisi ile Başarıya Ulaş...

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ENGLISH TIME BASIN KİTİ VE LOGOLARI

Englısh Tıme Basın Kiti Markaların basın kanalında kendilerini tanıtmak için kullanılan basın kiti tasarımı son derece temiz olmalıdır. Kitin temiz bir tasarımdan oluşması dijital baskı için önemli bir öğedir.

Basın kiti, tek bir fotoğraf, grup adı, konum, tür, bağlantılar ve slogan gibi ünitelerden oluşabilir. Basın kitinin tamamı bir sayfada bulunur, bu da kullanıcının ne istediğini bulmak için farklı sayfalarda zaman kaybetmesini engeller.

MEDYA OLMADAN KİT OLMAZ

Englısh Tıme Basın Kiti Medya olmadan bir basın kitine sahip olamazsınız. Medya sekmesine yerleştirilmiş kitler ses, video, görüntü ve dosyaları içerebilir. Ses ve görüntüler indirilebilir, böylece kullanıcılar ihtiyaç duyduklarını hızla alabilir.

Ses içeriğinizi yüklemeyi kolaylaştırmak için uygun altyapı hazırlanır. Böylelikle basın gerekli doneleri kolayca, çözünürlüğü bozulmadan çekebilir.

ENGLISH TIME LOGOLARI (TÜRKÇE)

ENGLISH TIME LOGOLARI (İNGİLİZCE)

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz