English Time Bandırma

Tüm dünyada ana dil olarak kullanılan İngilizce, vizyon sahibi olmak için gereklidir. Gramerden alfabeye kadar birçok şeyi rahatlıkla öğreten English Time Bandırma sürekli pratik ile İngilizce öğretimini gerçekleştirmektedir.

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : H.Çavuş Mah. H.Çavuş Sok.No:12 Bandırma BALIKESİR

TELEFON : 0266 714 05 25

Bir seçenekten çok bir gereklilik haline gelen İngilizce, hayatın bir parçası durumundadır. Çağın gerisinde kalmak istemeyenler, kaliteli İngilizce kursu ile kolay bir şekilde İngilizce öğrenmeye çalışmaktadır.

Çok Hesaplı English Time Dil Kursu

Doğru bir yöntem ile İngilizce öğretimini gerçekleştiren English Time Bandırma emin adımlar ile kursiyerleriyle birlikte ortak hareket etmektedir. Hedefi ve seviyesi belirlenen kursiyerler, kursa düzenli geldikleri takdirde, kurs bitiminde iyi bir seviyeye gelmiş olmaktadır. Seviyeleri ölçülen kursiyerler, doğru sınıflandırma ile farklı sınıflara yerleştirilmektedir.

Profesyonel eğitmenlerin eğitim verdiği English Time Bandırma kursiyerlerin zayıf yanlarını tespit etmekte ve eğitim sürecini doğru bir şekilde yönlendirmektedir. Hiçbir detay atlanmadan ve tüm aşamalar gerektiği gibi geçilerek kursiyerlerin amaçlarına ulaşmasına yardımcı olunmaktadır. Kursiyerlerin İngilizceyi rahat bir şekilde öğrenebilmeleri için teknolojinin imkanlarından da faydalanılmaktadır. Hemen hemen herkes English Time Bandırma gelerek, İngilizce öğrenebilmektedir.

English Time Dil Kursu Yöntemleri

Kendi çabaları ile Bandırma da İngilizce kursu arayanlar, tercihlerini bizden yana yaptıkları takdirde istedikleri desteği sonuna kadar görmektedir. Okullarda verilen İngilizce eğitimi yeterli olmadığından, muhakkak bir dil kursuna gitmek gerekmektedir. İngilizce öğrenme konusunda bir türlü başarıya ulaşamayan kişilere, doğru yöntemler ile yardımcı olunmaktadır.

İyi bir Bandırma da İngilizce kursu arayanlar, fiyata önem vermemekte ve kursun başarısına dikkat etmektedir. Aşama aşama testlerden geçen kursiyerler, aldıkları İngilizce eğitimini günlük yaşamlarında kullanabilmektedir. İngilizce konusunda eksiklerini kapatmak isteyen herkes, English Time dil kursu ile çalışmalıdır. Kursiyerlere profesyonel destek verilmekle birlikte kendilerini geliştirmelerinde yardımcı olunmaktadır.

Etkili İngilizce Öğrenimi İçin English Time Dil Kursu

İngilizce öğrenme garantisi veren Bandırma da İngilizce kursu arayanlar, English Time dil kursu ile tanışmaktadır. Doğru program ve yöntemler ile gerçekleşen İngilizce öğretimi, herkesin sevebileceği şekilde olmaktadır. Kursiyerlerin anlama kabiliyetine uygun olarak belirlenen program, kursiyerlerin dili benimsemesini sağlamaktadır. Kursiyerlerin öğrendikleri her bir İngilizce kelime, pratik ile pekiştirilmektedir.

İnsanların işlerine yarayabilecek bandırma da İngilizce kursu olan English Time dil kursu, ekonomik anlamda hiçbir kursiyeri zorlamamaktadır. İngilizcenin kolay bir şekilde öğretilebilmesi için test ve aktivitelere bolca yer verilmektedir. Kursu düzenli bir şekilde gelerek tamamlayanlar, mutlaka İngilizce öğrenebilmektedir. Sunulan imkanlar çok çeşitli olmakla birlikte kursiyerlerin İngilizce öğrenimini ciddi anlamda kolaylaştırmaktadır.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading