Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Şehit Polis Gaffar Okan Cad. No:4 KC Villaları Bahçeşehir / İSTANBUL

TELEFON : 0212 669 69 30

                        English time Bahçeşehir’ de İngilizce eğitimi

 

İngilizce, dünyanın konuştuğu ortak dil haline geldi. Bu nedenle bu dilin öğrenilmesi her alanda kariyer sahibi olma imkanı sunuyor. English time Bahçeşehir profesyonel yöntemlerle kısa sürede dil öğrenmek, şimdi çok daha kolay.

 

Genel İngilizce, TOEFL, YDS, YÖKDİL, İELTS, TOEIC, SAT, YKS-DİL/YDT, PTE ve PROFICIENCY kategorisinde English time Bahçeşehir  dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca özel ders almak isteyenler de bu kategoride eğitim alabilir.

 

Ekonomi dünyasında, eğitim dünyasında ve diğer kategorilerde dil eğitimi de önemli bir konudur. Bahçeşehir de İngilizce kursu, ‘İngilizce bilmenin önemli olduğu’ mesleklerde başarılı olmanızı sağlamaktadır. Ayrıca özel amaçlı dersler de var. Özel amaçlı derslerde istediğiniz seçenekler bir arada bulunuyor.

 

Uluslar Arası Dil Sınavı

 

Eğitim dünyasında, özellikle yurt dışında eğitim görmek isteyenler için İngilizce sınavı belirleyici rol oynamaktadır. Yurt dışı eğitim programına katılmak için bu sınavlarda yeterli puan almak gerekir. Bu konuda uzman olan  Bahçeşehir de İngilizce kursu, bu kategoride pratik ve etkili çözüm seçeneklerini bir araya getiriyor.

 

Yurt dışı kategorisinde Work & Travel, yurt dışı dil okulları ve yaz dışı yaz okulları, dil eğitim programını oluşturuyor. Sertifikalı ve diplomalı eğitim veren kurslar, iş dünyasında kariyer sahibi olmanızı sağlıyor. Sertifika sayesinde iş bulmanız çok daha kolay hale gelecektir.

 

Yurt Genelinde Düzenlenen Dil Sınavları

 

Ülkemizde İlköğretim seviyesinden Üniversite seviyesine kadar her aşamada İngilizce önemli bir konudur. Bu kategoride hizmet veren kurslar, Milli Eğitim müfredatına uygun İngilizce dersi vermektedir. Ayrıca yurt genelinde gerçekleştirilen İngilizce sınavları için de özel ders programı oluşturuluyor.

 

Sınavlara hazırlanmakta zorlanıyorsanız, sınavlara hazırlık eğitim programlarından faydalanabilirsiniz. Bu konuda uzman eğitmenler, gerçekleştirilecek olan sınavların müfredatına uygun şekilde hazırlık imkanı sunuyor. Sınavda çıkacak sorular, deneme sınavları ve soru çözme teknikleri, sınava hazırlık programının içeriğini oluşturuyor. Soru çözme tekniği, sınavda başarılı olmanızı sağlayacaktır.

 

Profesonel Yöntem

 

Karşılıklı diyalog yöntemine sahip olan hızlı İngilizce programları, bu dili konuşmakta zorlananlar için iyi bir seçenek. Bu programda öğretmenler sadece İngilizce konuşuyor. Öğrenciler, ilk aşamada adaptasyon sorunu yaşayabilir. Ancak sabırla eğitime devam edenler bir kaç hafta sonra bu dili konuşmaya başlamaktadır.

 

Sınıf oluşturma işlemi seviyeye uygun şekilde gerçekleşiyor. Herkesin aynı seviyede olduğu sınıflarda eğitim kalitesi artmaktadır. Bu nedenle İngilizce kurslarında seviye tespit sınavı ile sınıf oluşturulmaktadır. ‘İleri seviye’ programları, akademik anlamda ve uluslararası ticaret kategorisinde başarının anahtarıdır. Bu seviyede eğitim alabilmek için kursiyerlerin gramer, paragraf okuma ve diyalog gibi konularda istenilen seviyede olması gerekiyor.

 

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading