English Time Bağcılar

Herkese açık olan Bağcılar İngilizce kursu için ön kayıt oluşturulabilir. İsteyenler telefon ya da internet üzerinden iletişime geçerek kontenjanı açık olan Englishtime Bağcılar sınıfına kaydını kısa sürede yaptırabilir.

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Merkez Mh. Bağcılar Cad. Keleş İş Merkezi No:13-23 Bağcılar / İSTANBUL

TELEFON : 0212 436 07 77

Yabancı hocaların verdiği eğitimler son derece modern bir alt yapıya sahiptir. Aynı zamanda eğitimlere katılan öğrencilerin tamamına ücrete dahil olmak şartıyla birçok kitapçık da veriliyor.

Mesleki İngilizce Eğitimleri

İlk seçenekler arasında mesleki İngilizce eğitimleri yer alıyor. Mesleğinde ilerlemek ve bu alandaki terimsel yabancı dilini geliştirmek isteyenlere özel programlar sunulmaktadır. Bunların başında genel iş İngilizce geliyor. Birçok farklı sektör ve pozisyonda işlev gören bu eğitimler de alanında uzman ve deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Turizm ve hukuk alanında aktif olarak çalışanların faydalanabileceği terimsel İngilizce de sunulan diğer seçenekler arasında yer almaktadır. Hukuki terimlerin yabancı dildeki karşılıklarını öğrenmek ve uygulamak isteyen herkes en uygun fiyatlarla kursa katılım gösterebilir. Listenin ve Reading gibi farklı kategorilere ayrılan turizm İngilizcesi de Bağcılar İngilizce kursu kapsamında tercih edilebilir. Diğer alternatifler arasında ticaret, teknoloji ve finans İngilizcesi yer alıyor. Ek olarak özellikle Network ve pazarlama alanında kariyer hedefleyen herkesin satış ve satın alma İngilizcesi önerilmektedir. Englishtime Bağcılar kurumu kapsamında futbol İngilizcesi ve mühendislik İngilizcesi gibi seçenekler de aynı profesyonellikte sunuluyor.

Özel Dersler ve Sunduğu Avantajlar

Tamamen kursiyerlerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan özel ders programları bir başka seçeneği oluşturuyor. Baş başa verilen bu dersler çok kapsamlı olup hızlı ve pratik bir şekilde yabancı dil öğrenmeyi olanaklı hale getiriyor. Englishtime Bağcılar bünyesinde gerçekleşen özel derslerin minimum süresi 30 saattir. Öğrencilerin seviyelerine göre bu süre çok daha uzun tutulabilir. Aynı zamanda ders saatleri ve programları bizzat öğrenciler tarafından seçilebilir.

Özel dersler şubelerin tamamında verilmektedir. Bu şubeler arasında İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler de bulunuyor. Aynı zamanda İstanbul'un hem Anadolu hem de Avrupa yakası semtlerinde de onlarca farklı alternatif öğrencilere sunulmaktadır. İsteyenler kayıtlarını Bursa, Çorlu, Elazığ, Edirne, Isparta, Kayseri il ve ilçelerine de yaptırabilir.

Anında ön bilgi almak isteyenlere özel kısa bir kayıt formu da Bağcılar İngilizce kursu ana sayfasında yer almaktadır. Bu alanda ad- soy ad gibi temel kimlik bilgilerinin yanı sıra iletişim için telefon numarası da talep ediliyor. E-mail de yazıldıktan sonra hangi şube hakkında bilgi alınmak isteniyorsa o şube seçilmelidir. Geri dönüşler aynı gün içerisinde yapılıyor.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading