Ataşehir İngilizce Kursu

English Time Ataşehir şubesi, eğitim alan öğrencilerinin yabancı dil eğitimlerinde başarılı konuma ulaşmasını sağlamaktadır. Bunun için gerekli sınavlara ve dil becerine uygun İngilizce kursu eğitimleri Ataşehir İngilizce kursu şubemizde kaliteli ve garantili bir şekilde verilmektedir.

Bilgi Talep Formu
Loading

Ataşehir İngilizce Kursu | English Time Ataşehir Şubesi

İnsanlar arasında iletişim önemli bir konudur. Bir insan bir başka insan ile iletişim kurabilmek için konuşmaya ihtiyaç duyar. Konuşmanın kendisi kadar önemli olan bir başka önemli unsur da ikinci bir dil bilgisidir. Çünkü gelişen teknolojinin de katkısıyla dünya giderek küçülmektedir.

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna farklı dilden insanlar birbirleriyle iletişim kurar hale gelmiştir. Bu bakımdan en az ikinci dil bilgisi özellikle de günümüzde büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yabancı bir dil denildiğinde ise akla ilk İngilizce gelir. Çünkü dünyanın hangi ülkesine giderseniz gidin, pek çok insanın İngilizce bildiğini görürsünüz. Bu bakımdan İngilizce öğrenmek önemli bir gereksinime dönüşmüş durumdadır.

ADRES : Küçükbakkalköy mah. Demir sok. No:1/2 Ataşehir/İstanbul

TELEFON : 0216 880 09 87

Neden İngilizce Öğrenmelisiniz?

Hızlı bir gelişme gösteren teknoloji beraberinde ciddi bir iletişim ihtiyacını da doğurmaktadır. Bu iletişim ihtiyacı yalnızca yaşadığımız ülke için geçerli değildir. Farklı ülkelerden farklı insanlarla da iletişim kurmaya ihtiyaç söz konusudur. Bu ihtiyaç ise her geçen gün kendisini daha da fazla hissettiren bir hal almaktadır. Peki neden İngilizce öğrenmelisiniz? Bu soruya verilecek en doğru cevaplardan biri İngilizcenin evrensel bir dil olmasıdır.

Dünya üzerinde hangi ülkeye giderseniz gidin derdinizi anlatacak kadar dahi İngilizce bilmeniz size büyük yarar sağlar. Bu bakımdan diğer tüm dillerle kıyaslandığında İngilizce dili çok daha büyük önem taşımaktadır. İngilizce yalnızca günümüzde değil gelecekte de önemini koruyan bir dildir.

En İyi İngilizce Nerede Öğrenilir?

Günümüzde iyi bir işte çalışmak için İngilizce dil bilgisi önemlidir. Bunun için destek alabileceğiniz en iyi adreslerden biri ise English time Ataşehir'de İngilizce kursu olarak hizmet vermektedir. Bu sayede ihtiyacınız olan en iyi İngilizce eğitimini alma imkanına erişebilirsiniz. Ataşehir'de İngilizce kursu seçenekleri arasında iyi bir İngilizce eğitim alabileceğiniz en doğru yerdesiniz.

İngilizce dili eğitiminde her yönden kaliteyi sunan English time Ataşehir, eğitim kalitesiyle büyük ilgi görmektedir. En iyi şekilde İngilizce öğrenebileceğiniz ve yüksek dil eğitimi kalitesiyle sizi geleceğe hazırlayacak bir adrestir. English time Ataşehir sizlere İngilizce eğitime dair ihtiyacınız olan her imkanı sunar.

Neden Tercihiniz Her Zaman English Time Olmalı?

English Time İngilizce kursu, eğitiminizin başlangıcından sonuna kadar tam manasıyla eksiksiz bir eğitim programı sunar. Sunduğu yoğun pedagojik programlar sayesinde sizi kısa sürede İngilizce dilini anlayabilir ve konuşabilir bir düzeye ulaştırır.

İngilizce dil bilgisi eğitimleri, yetişkinlere İngilizce öğretebilme bilgi ve becerisine sahip öğretmenler vasıtasıyla eğitim verir. Bu öğretmenlerin her biri üniversite mezunu ve uluslararası sertifikalara sahiptir.

Bu sayede kelimeleri gerçek telaffuzları ile öğrenirsiniz. Bunun yanında sizlere uzman yabancı eğitmenlerle beraber farklı kültürleri de tanıma imkanı sunar. Bu sayede gerçek hayatta İngilizceyi hem yaşayarak hem de kullanarak öğrenme imkanına sahip olursunuz.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading