Loading

Arkadaşın ile Gel Dil Okulunda Kampanya

 

Arkadaşın ile Gel Küreselleşen dünyaya ayak uydurabilmek adına alınması gereken eğitimler başında dil eğitimleri gelmektedir. Özellikle İngilizce hem bireylerin hem şirketlerin gelişimine katkı sağlamak için öğrenilmesi gereken ilk dildir.

Dil Öğretmek Profesyonellik Gerektirir

Arkadaşın ile Gel ENGLİSH TİME DİL OKULU&YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI 1997 yılında kurulan ve öğrencilerine iyi eğitim vermeye odaklı profesyonel bir dil okuludur. Mevcutta okuyan 26.000 öğrencisi bulunmaktadır. Aynı zamanda 200.000’i geçen mezun sayısına sahiptir. Alanında uzman, sertifikalı-diplomalı ve anadili İngilizce olan yabancı öğreticiler ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda tüm şubelerinde uzman ve tecrübeli yabancı müdürler bulunur. Yüksek kalite ders dökümanlarını öğrencileri ile paylaşır. Kur sonunda yapılan sınavdan başarılı olamayanlar için; kendi kriterlerine göre ücretsiz tekrar eğitimi verir.

ENGLİSH TİME da Verilen Eğitimler

ENGLİSH TİME DİL OKULU&YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI’ında genel ingilizce, mesleki ingilizce eğitimleri, özel amaçlı İngilizce dil eğitim programları, sınavlara hazırlık eğitim programları, ulusal sınavlar, ulusal sınavlara hazırlık programları, 18 yaş altı gruba yönelik eğitim programları ve kurumsal eğitimler verilmektedir. Tüm bu eğitimler; pedagojik ve uluslar arası standartlara uygun olarak verilmektedir.

ENGLİSH TİME da Eğitim Sistemi

ENGLİSH TİME bünyesinde verilen tüm eğitim programlarında öğretmen odaklı interaktif eğitim sistemi uygulanmaktadır. Öğretmenler ise anadili İngilizce olan profesyonel eğitmenlerdir. Genel İngilizce eğitim programı 6 saatlik kurdan oluşmaktadır. Eğitim programları içeriklerine göre 1 ile 15 hafta arasında değişiklik göstermektedir.

Yeni Kampanya: Arkadaşın ile Gel

Oldukça profesyonel şartlarda çalışan ENGLİSH TİME DİL OKULU&YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI kişi ve kitlelere daha kolay ulaşmak; aynı zamanda kendi açısından da ulaşılabilir olmak adına zaman zaman bazı kampanyalara imza atmaktadır. Şuan halihazırda arkadaşın ile gel kampanyası devam etmektedir. Arkadaşın ile gel kampanyası için; internet sitesi üzerinden (englishtime.com/arkadasin-ile-gel-u-indirim-ile-turkiyenin-en-iyi-ingilizce-kursuna-kayit-ol/) ad soyad, cep telefonu, mail adresi ve hizmet alınmak istenen şube ismi verilerek, kısa sürede konu ile ilgili detaylı bilgi alınabilir. Aynı zamanda ilgili internet sitesinde iletişim numaraları mevcut olup telefon ile görüşmek mümkündür. Ancak kampanya Ankara ve İstanbul şubelerini kapsamamakta olup bunlar dışındaki şubeler için geçerlidir.