English Time Antalya

EnglishTime Dil Okulları, içinde bulunduğumuz bilgi çağında; İngilizce eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda eğitim vermektedir. Bu amaçla, 1997 yılında kurulmuştur.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Balbey Mah. 403. Sok. No: 10 Muratpaşa / ANTALYA

TELEFON : 0242 243 44 49

EnglishTime, Türkiye’nin en büyük, en köklü ve en kaliteli dil okuludur. İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarıyla yürüten EnglishTime, 200.000 ‘i geçen mezun öğrenciye sahiptir. Hâlen de, 26.000’in üzerinde öğrencisine eğitim vermeye devam etmektedir. Türkiye'de hem ulusal, hem de uluslararası düzeylerde kabul gören EnglishTime; birçok alanda ödüller almıştır.

EnglishTime Dil Okulları, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı itibariyle; 31 merkezi noktadaki şubelerinde hizmetlerine devam etmektedir. EnglishTime Antalya şubesi de, Antalya'da dil eğitimi hizmetlerine; tüm hızıyla devam etmektedir.

Neden EnglishTime Antalya?

EnglishTime Antalya; Antalya içerisinde dil öğrenmek isteyenlerin başvurabileceği, en büyük ve en kaliteli tek okuldur. Kaliteli eğitim ve özverili öğretmen kadrosuyla, Antalya'da profesyonel dil eğitimi almak EnglishTime Antalya ile çok kolaydır.

Antalya'da en çok tercih edilen Antalya İngilizce kursu EnglishTime Antalya'dır. EnglishTime Antalya, Antalya İngilizce kursu arayışına son noktayı koymuş ve en çok İngilizce öğrenilen kurum olmuştur.

EnglishTime Antalya; eğitim sistemi olarak, öğretmen merkezli olup; aynı zamanda interaktif bir eğitim modeli de uygulamaktadır. Öğretileni kullanmaya ve konuşturmaya dayalı olan eğitim sisteminde; temel dil yeteneklerinin geliştirilmesi, ana eğitimi oluşturmaktadır.

Ulusal veya uluslararası dil sınavlarına hazırlananlar için, özel programlar bulunmaktadır. Yds, Yks-dil, Toefl, Ielts sınavları; üniversitelerde hazırlık atlama; mesleki ingilizce ve özel ingilizce eğitimleri bulunmaktadır. Programlar, ihtiyaca göre belirlenen uygun saatlerde düzenlenmektedir. EnglishTime Antalya eğitimlerinde; çağın gereksinimlerine olan teknik donanım ve çeşitli ek materyaller de kullanılmaktadır.

Yabancı dil eğitimlerinde, doğru rehber ve doğru öğretici çok önemlidir. Bu nedenle, tüm öğretmen kadromuz; alanında uzman, deneyimli ve gerekli sertifikalara sahip olan öğretmenlerden oluşturulmuştur.

Uygun Fiyatlar ve Başarı Garantisi

Bir Antalya İngilizce kursu olan EnglishTime Antalya eğitim süreci boyunca, sıkça sınav uygulamaları yapmaktadır. Böylelikle, olası bir başarısızlık durumunda; öğrenciye başarısızlığın sebeplerine uygun olan alternatif çözümlerle yol gösterilmektedir. Gereken yerlerde hızlandırılmış eğitim, gereken yerlerde baştan eğitim ve tekrarlar sağlanır. Kurs boyunca, öğrencilerin kazanımları ölçülür ve gereken yerlerde, gereken takviyeler sağlanmaktadır.

EnglishTime Antalya, kaliteli egitiminin yanı sıra; süreç boyunca da öğrenciye gereken tüm desteği vermektedir. Uygun fiyatlara başarı garantisini bulabileceğiniz EnglishTime Antalya'da, İngilizce öğrenmek veya İngilizce'nizi geliştirmek çok kolaydır. Profesyonel kadro, teknik donanımıyla güçlendirilmiş eğitim ve süreç boyunca öğrenciyle birebir etkileşim; başarıyı garantiyi etmektedir.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading