English Time Ankara

Dünyanın pek çok ülkesinde en iyi dil eğitim desteğini sağlayan Englishtime Ankara şubesiyle, Ankara ve çevresindeki tüm bireyleri davet ediyor.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Meşrutiyet Caddesi Koray Han No:1 Kat:1 Kızılay

TELEFON : 0312 418 61 01
FAX : 0312 417 41 01

Dünyanın ortak dili olarak kabul ettiği İngilizce konusunda, üniversite eğitimi almış ve uluslararası çapta sertifika sahibi eğitmenlerle en iyi desteği edebilirsiniz. Dünyanın farklı ülkelerinde ve Türkiye'deki değişik şehirlerde şubeleri bulunan englishtime, Ankara üzerinden de öğrencilere eğitim sağlıyor.

Farklı amaçlar doğrultusunda İngilizceyi ana diline yakın şekilde önemi arzu eden bireyler ve kurumlar adına, profesyonel düzeyde eğitim sunulmaktadır. Doğru ve etkin materyaller, teknolojik cihazlar ve sosyalleşme alanı ile beraber Ankara İngilizce kursu sizleri bekliyor.

Englishtime Ankara ile İş Eğitimi Konusunda En İyi Destek

İngilizce özellikle söz konusu iş olduğunda çok daha önemli hale geliyor. Kariyer hedefine emin adımlarla ulaşmak için, CV üzerinde mutlaka yüksek derecede İngilizce seviyesi olmalıdır. Bu gerçekleştirildiği takdirde rakipleri geride bırakabilir ve hem yurt içi hem de yurt dışı en iyi şirketlerde iş sahibi olabilirsiniz. Böylece şirket adına anlaşmalar yapabilir; toplantılara katılabilir ya da seminerler verebilirsiniz.

Anlam bütünlüğü yakalamak ve kelimelerin gerçek telaffuzu ile en iyi şekilde öğrenebilmek adına, Englishtime Ankara bünyesindeki şubeye uğrayabilirsiniz. Dünya çapında kurumsal bir destek sağlayan englishtime, kariyerinizi büyütmek için size etkin bir olanak sunuyor.

Ankara İngilizce Kursu ile Eğitim

İş sahibi olmakla birlikte özellikle yurtdışında alınacak eğitim konusunda İngilizce vazgeçilmezdir. Dünyanın ortak dili olan İngilizce sayesinde pek çok farklı ülkede rahatlıkla eğitim görebilirsiniz. Tabii bu düzeye ulaşabilmek için okuma, yazma ve anlama gibi tüm unsurları anadilinize yakın hale getirmeniz gerekir.

Konusunda tecrübeli ve uluslararası çapta sertifika sahibi olan İngilizce eğitmenler bünyesinde, Ankara İngilizce kursu sizleri bekliyor. Profesyonel düzeyde alacağınız eğitim sayesinde yurt dışında kendi alanınızda eğitim görme şansını elde edebilirsiniz.

Englishtime Ankara Eğitim Kursu

Ankara ve çevresinde yaşayan tüm bireyler, amaçları doğrultusunda güvenli şekilde en iyi İngilizce eğitimini alabilir. İş ile beraber eğitimin yanı sıra seyahat ya da sosyal amaçlı pek çok sebepten dolayı İngilizceyi güvenle öğrenmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken Englishtime Ankara üzerinden bağlantı kurmak ve hemen kurlara katılmaktır.

Ankara İngilizce Kursu Şubesi

Kategori bünyesinde yer alan Ankara İngilizce kursu şubesi üzerinden rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Tam adres ve telefon ile birlikte harita üzerinden de adresi bulmanız oldukça kolay. İngilizcenizi geliştirmek ve hayattaki tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için, en iyi eğitim kurumuna davet ediyoruz.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading