fbpx

English Time Amasya

English Time Amasya kursu, İngilizceyi daha aktif kullanmak isteyen kişiler için özel ders imkanı sunmaktadır.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

Akbilek Mah.

ADRES : Akbilek Mah. Kandil Sok. Kemal Yörükoğlu Ap. No: 1/13 Merkez/Amasya

TELEFON : 0358 212 11 00

Bahçeleriçi Mah.

ADRES : Bahçeleriçi Mah. Büyükağa Cad. Gönül Sok. Peker Apart. No 11/8 Merkez/AMASYA

TELEFON : 0358 212 11 00

Dere Mah.

ADRES : Dere Mah. İğneci Baba Sok. Kocacık Çarşısı Özdemir İş Hanı No:21/14 Amasya

TELEFON : 0358 212 11 00

Özellikle konuşma ve dinleme sorunu olan kişiler için özel dersler daha önemli olmaktadır. Çünkü kişinin bir diyalog halinde hem konuşmayı hem de dinlemeyi kavrayabilmesi gerekir. Bu nedenle özel dersler aslında kişinin İngilizce alanında bazı sorunlarını gidermek için tercih edilmektedir. English Time Amasya kursu da öğrencilerin İngilizce hakimiyetlerini geliştirmeleri için özel ders imkanlarını sunmaktadır.

English Time Amasya kursu tarafından özel dersler, minimum 30 dakikalık ders sürelerinden oluşur. Kursun bitimi ise genellikle öğrencinin durumuna ve kararına bağlıdır. English Time Amasya kursunda özel dersler Genel İngilizce alanında olabileceği gibi mesleki İngilizce ya da bir sınav için alınabilir. Alınan özel dersler sayesinde İngilizce seviyeniz daha üst seviyeye geçebilecektir.

ENGLISH TIME KURSLARINDA ÖZEL DERSLERİN AVANTAJLARI

English Time Amasya kursu öğrencilerin kişisel yabancı dil gelişimlerine yönelik dersler vermektedir. Özel derslerde de kişinin İngilizce dili için kişisel gelişimini artırması hedeflenir. Özellikle özel ders alan kişinin geliştirmeyi amaçladığı sorunlar üzerinde durulur. Özel ders eğitimlerinde ders sadece eğitimci ile öğrenci arasında geçer. Bu sayede öğrencinin hangi konularda yetersiz olduğu görülür.

Özel derse başlamadan önce mutlaka öğrenci için bir seviye tespit sınavı yapılır. Bu sınav doğrultusunda özel ders için bir plan oluşturulur. Oluşturulan ders planı öğrenci ile eğittimci arasında ortak karar ile belirlenir. Ders süresi ve içerikler ise tamamen öğrencinin durumuna göre ayarlanır. Böylece öğrenci özel ders sayesinde eksiklerini görür ve bu eksikler üzerinde gelişim gösterir.

GENEL İNGİLİZCE EĞİTİMİNİ ÖZEL DERSLER İLE DESTEKLEYİN

Amasya da İngilizce kursu arayan öğrenciler English Time Dil Okulları'nın zengin eğitim içeriklerinden ve derslerinden faydalanabilir. Genel İngilizce olarak başlayan eğitim programları öğrencinin isteğine göre farklı programlar ile desteklenir. Genel İngilizce eğitimlerinizi alanında uzman olan eğitimcilerimiz ile özel eğitimlere dönüştürebilirsiniz. Aldığınız özel eğitimler sayesinde dil becerilerinizi ilerletebilirsiniz.

Özel dersler sadece Genel İngilizce programları kapsamında olmaz. Amasya da İngilizce kursu arayan öğrenciler İngilizce eğitimlerini hangi alanlarda almak isterse özel ders içerikleri de bu alanlardan oluşur. Örneğin; sınav İngilizcesi için Amasya da İngilizce kursu arayan kişiler özel dersler ile kurumsal ve ulusal sınavlara yönelik eğitimler alabilirler. Ayrıca mesleki İngilizceyi güçlendirmek isteyen ve bu alanda Amasya da İngilizce kursu arayan kişiler English Time Dil Okulları'nın sunduğu çeşitli özel ders içeriklerinden faydalanabilirler.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading