English Time Almanya

Amaca bağlı olarak etkin şekilde doğru seviyede ingilizce dili öğrenmek, günümüzde büyük öneme sahip hale geldi.

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Brunnenstrasse 128 // 13355 Berlin – Mitte / Wedding

TELEFON : +49.30.46799099
FAX : +49.30.46799100

Amaca bağlı olarak etkin şekilde doğru seviyede yabancı dil öğrenmek, günümüzde büyük öneme sahip hale geldi. Şüphesiz dünyanın ortak dili olarak değerlendirilen İngilizce her açıdan vazgeçilmez dildir. Bilim, teknoloji, iş sektörü, eğitim ve siyaset ile sanat dünyası gibi pek çok alan üzerine bu iki dil dünyanın en önemli dilleridir. Amaca uygun şekilde doğru eğitim altında öğrenmek, geleceğe daha umutla bakma olanağı vermektedir. Üstelik hem yurt içi hem de yurt dışında eğitim gerçekleştirmek, bir dili pratik açıdan çok daha öğrenme olanağı verir. Bunu sağlama konusunda Englishtime Almanya şubesiyle sizlere özel bir olanak tanıyor.

Englishtime Almanya Şubesi Kurumsallığı

Dünyanın pek çok yerinde şubesi bulunan Englishtime, bireylere ve kurumlara profesyonel düzeyde dil eğitimi sağlamaktadır. Türkiye'nin farklı şehirlerinde olan şubeleri ile aynı zamanda, Englishtime Almanya şubesi kurumsal açıdan profesyonel düzeyde destek sunuyor. Almanya'da bulunduğunuz bölge itibariyle şube üzerinden bağlantı kurabilir; dünyanın en güvenilir İngilizce eğitimlerinden birine sahip olabilirsiniz. Hem Türkçe hem de İngilizce eğitmenler sayesinde şube üzerinden İngilizce eğitimine devam edebilirsiniz. Amacınıza uygun olarak Englishtime Almanya şubesi, kurumsallığı ile tam donanımlı şekilde en iyi desteği sağlamaktadır.

Farklı Amaçları ile Englishtime Almanya Bünyesinde Eğitim

Amacınız ne olursa olsun buna uygun şekilde hazırlanmış programlar dahilinde, İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Böylece dünyanın her yerinde yurtdışı eğitimi görebilir; farklı şirketlerde kariyer yapabilir ya da keyifle seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Hatta okuma, yazma, anlama ve çeviri gibi pek çok olanağı gerçekleştirebileceğiniz üst düzey eğitim sayesiyle, Almanya'da kalma şansını yakalamanız mümkün. Bunu sağlayabileceğiniz Englishtime Almanya şubesi adresi üzerinden hemen iletişim kurabilirsiniz. Tam adres ve telefon numarası ile birlikte, ayrıca harita üzerinden de yerini tam olarak bulmanız oldukça kolay.

Geleceğinizi Şekillendirmek İçin Englishtime Almanya Şubesi

Kariyer amaçlı pek çok etmen doğrultusunda İngilizceyi öğrenebilirsiniz. Özellikle İngilizce konuşulan ülkelerde turistler belirli dönemlerde yoğun ziyaret gerçekleştirir. Böylece onlara rehberlik edebilir ve güzel bir kazanç sağlayabilirsiniz. Zaman içerisinde ise arzu ettiğiniz bir mesleğe dönüştürmeniz mümkün. Diğer taraftan Englishtime Almanya şubesiyle yurt dışı eğitim hayalinizi gerçekleştirebilir; bilimsel ve akademik çalışmalar için etkin bir olanak elde edebilirsiniz. Nitekim eğitim ile bilim konusunda İngilizce dünyanın en önemli dillerinin başında gelmektedir.

Profesyonel Hizmet Anlayışı ile Englishtime Almanya Şubesi

Dünyanın değişik ülkelerinde ve Türkiye'de etkin şubeleri bulunan englishtime, farklı yaşlardaki her bireye en iyi İngilizce eğitimini sunuyor. Uzman eğitmenler, bu konuda her türlü materyal, teknolojik unsurlar ve sosyalleşme fırsatıyla İngilizceyi kısa süre içerisinde ana dilinize yakın hale getirebilirsiniz. Bunun için Englishtime Almanya şubesi üzerinden iletişim kurmanız yeterlidir.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading