18 Yaş Altı Gruba Yönelik Eğitim Programları

English Time’da 4-17 yaş grubuna dahil öğrencilerin İngilizce eğitimleri alanlarında uzman, pedagojik formasyon sahibi eğitmenler tarafından verilmektedir. Her yaş grubunun öğrenme şekli ve ihtiyaçlarının farklılığı nedeni ile verilen eğitimler 3 ana yaş grubuna göre ayrılarak 3 alt marka dahilinde verilmektedir.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

4-6 Yaş Grubu Eğitimleri

Kids Time

7-13 Yaş Grubu Eğitimleri

Junior Time

14-17 Yaş Grubu Eğitimleri

Teenage Time

18 Yaş Altı Grubu Öğrenciler İçin Eğitim Programları

 

İngilizce eğitim programları için, çeşitli eğitim programları gibi hizmetin yanı sıra eğitmenlerin donanımı, bilgisi ve uyumu da oldukça önemli olmaktadır. Eğitmenlerin donanımı ne kadar güçlüyse öğrenciye yansıtacağı eğitim de o ölçüde güçlü olabilmektedir. Özellikle eğitmenlerde pedagojik formasyon belgesinin bulunması uyum için gereken yeterliliğe sahip olduğunu da göstermektedir. Bu yüzden öğrencilerin, daha iyi ingilizce eğitimi alabilmesi için belge sahibi, bilgili ve yeterli donanıma sahip eğitmenler ile programlara dahil olması gerekir.

18 Yaş Altı Grubu Öğrenciler İçin İngilizce Dil Eğitimi

18 yaş altı grubu öğrencilerde eğitim hizmetleri zor olabilmektedir. Bu durum öğrencinin alacağı eğitime uygun olması ile alakalı durumdur. Özellikle ingilizce dil eğitiminde küçük yaş grubuna verilen eğitim programları dikkatli seçilmelidir. Küçük yaş grubu öğrencilerde alınan dil eğitimi programı yorucu ve kafa karıştırıcı olması, eğitimini düzgün ve kontrollü bir şekilde alma aşamasını zorlaştırabilir. Bunun için 18 yaş altı her yaş grubu öğrencilerin, farklı eğitim programları ile dil eğitimini almaları gerekmektedir.

Farklı Yaş Grubuna Bağlı Olarak Verilen Eğitim Programları

18 yaş eğitim programları farklı yaş grubuna fhitap eden çeşitli eğitim programları, eğitimin daha verimli bir şekilde öğrenciye aktarılmasını sağlayabilir. 18 yaş grubu altında olan öğrencilerde, eğitimi sindirme ve öğrenme şekilleri gibi unsurlar öğrenme güçlülüğüne sebep olabileceğinden dil eğitimi, üç farklı yaş grubuna English Time hizmeti ile verilir. Bu eğitim programları; 4 - 6 yaş grubu, 7 - 13 yaş grubu ve 14 - 17 yaş grubu eğitimi olarak üç farklı aşamaya bağlı olarak verilir. Bu sayede öğrenci, öğrenme konusunda daha az sorun yaşayacaktır.

Kids Time, Junior Time ve Teenage Time Eğitim Programları

18 yaş altı grubu öğrencilerde ingilizce eğitim programları, öğrencinin düzeyine ve öğrenme durumuna bağlı olmaksızın sadece yaş grubu ayırt edilerek verilmektedir. 18 yaş eğitim programları için eğitim programları üç farklı aşamada farklı yaş gruplarına verilir. Bu eğitim programları,

* Kids Time(4-6 yaş grubuna hitap eder),

* Junior Time(7-13 yaş grubu öğrenciler için uygundur.),

* Teenage Time(14-17 yaş grubu için uygun eğitim programıdır.)

Bu üç farklı eğitim programı ile öğrencilerin ihtiyaç ve gereksinimleri, öğrenme şekilleri ve eğitime tepkileri daha kolay saptanabilir. Bu sayede eğitim süreci öğrenciler için daha verimli geçer. Bunun sonucunda alınan eğitim ile standart ve ya standart üstü ingilizce dili, öğrenciler tarafından kullanılabilir.

 

 

I ❤️ English Time

Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz